Obrovská část

Přečtěte si o tématu Obrovská část. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Obrovská část, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Obrovská část.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
10 odvětví, které změní virtuální realita

10 odvětví, které změní virtuální realita

Už jste byli v New Yorku? A co na Měsíci? Chcete poznat pocity pilota stíhačky? Máte doma stometrové kinoplátno? Odpovědí je virtuální realita.

Filip Kůžel | 24

Česko zaostává v ICT. Kvůli korupci a nezájmu vlády

Česko zaostává v ICT. Kvůli korupci a nezájmu vlády

Česko je na tom z hlediska ICT v mnoha ukazatelích nejhůře ze všech evropských zemí. Může za to mimo jiné nezájem vlády, korupce, předražené zakázky a špatné školství.

Jan Sedlák | 36

Navštívili jsme pražskou pobočku společnosti Skype

Navštívili jsme pražskou pobočku společnosti Skype

… a vyzpovídali Philippa Bernarda, šéfa zdejšího vývojového centra. Jak se Skypu daří a co se v Praze všechno připravuje?

Jakub Čížek | 54

Transmeta v posledním tažení?

Transmeta v posledním tažení?

Konkurent Intelu se nekoná, firma snižuje výnosy, hromadí ztrátu a varuje před hrozící nesolventností.

Jiří Hlavenka | 32

Zpráva o stavu PC-unie

Zpráva o stavu PC-unie

Doporučujeme: Povzbuzeni našimi docela dobrými minulými odhady vývoje na PC scéně, rozhodli  jsme se periodicky zveřejňovat naši "zprávu o stavu PC-unie" - bude to komentovaný přehled nejzajímavějších událostí ze světa blízkého osobním počítačům, "readers digest" toho co se událo, co je aktuální a také pokus o odhad toho co pravděpodobně nastane v budoucnosti. Dnes se zaměříme na trh s PC, na DDR + nové čipsety.

PC Tuning

Užitečný špión - HWINFO32

Užitečný špión - HWINFO32

Zajímá vás jaké komponenty máte skutečně v počítači? Že víte? A jste si například 100%-ně jisti, že vaše paměť je "skutečná" PC133 a ne například "přemarkovaná" PC100? Chcete se dozvědět podrobné informace o BIOSu, jim podporovaných funkcích, základní desce, frekvencích, taktech, přidělených přerušeních, o použitém čipsetu, jeho revizi, o typu, počtu, režimu práce a obsazenosti jednotlivých slotů (DIMM, PCI, AGP, ISA), o grafické kartě, verzi jejího BIOSu, o disku, aktuálních přenosových režimech, kapacitě a diskové geometrii?

Je zde možnost jak tyto (a mnoho dalších věcí) zjistit bez otevírání počítače. Vše totiž pro vás může zjistit docela malá utilita HWINFO (a HWINFO32). A věřte mi, i když používáte Sandru, HWINFO jde často ještě hlouběji a důsledněji.

PC Tuning | 2

Matrox G450 - tak trochu jiná karta

Matrox G450 - tak trochu jiná karta

Pokud bychom hledali paralelu se světem osobních počítačů, pak bychom mohli klidně říci, že karty Matrox jsou mezi grafickými akcelerátory jako počítače Macintosh ve světě PC - mají své věrné příznivce i odpůrce přičemž každá skupina poukazuje na jiné vlastnosti. Nejinak je tomu v případě karty Matrox Millenium G450 - příznivci na ni nedají dopustit, odpůrci nechápavě kroutí hlavou. Co tedy na tom Matroxu vlastně je?

PC Tuning | 1

i-Business: výsledky Vánoc, placené aukce, …

i-Business: výsledky Vánoc, placené aukce, …

Konečně jsou svátky vánoční za námi a celý kolotoč internetového businessu se zase roztočí do normálu. Čtvrtletní výsledky, fúze, akvizice, bankroty, zklamání - to všechno patří k již tradičnímu i-Businessu, který vychází každý týden.

Jan Bárta

Jaká budou nová Windows a kdo je bude používat

Jaká budou nová Windows a kdo je bude používat

Operační systém Windows NT je dnes u firmy Microsoft na prvním místě; firma mu podle vlastních slov věnuje celou polovinu (!) veškerých výdajů na vývoj, což je obrovská částka jedné miliardy USD ročně.

Jiří Hlavenka


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test fitness náramků

Levné záložní zdroje

Jak si zabezpečit domov

Nejlepší monitory na trhu