Oblíbený přehrávač

Přečtěte si o tématu Oblíbený přehrávač. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Oblíbený přehrávač, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Oblíbený přehrávač.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Toto jsou nejlepší programy pro přehrávání videa na počítači | Zdroj: PotPlayer

Toto jsou nejlepší programy pro přehrávání videa na počítači

** Kvalitní přehrávače médií lze stáhnout zadarmo, netřeba kupovat drahé licence ** V dnešní době již není nutné ručně doinstalovávat kodeky ** Vzhledově se ale přehrávače často zasekly v minulém století

Vladislav Kluska | 53

Streamripper: snadné nahrávání z Winampu

Streamripper: snadné nahrávání z Winampu

Internetové vysílání je stále populárnějším způsobem, jak si poslechnout zajímavé skaldby nebo shlédnout některé filmy. V oblíbeném přehrávači Winamp také najdete možnost připojení k internetovým rádiím. Díky pohodlnému modulu, který k Winampu doinstalujete, budete moci stiskem jediného tlačítka nahrávat vysílání do zvukového souboru.

Jan Polzer | 16

Ke stažení: editace audia s Mixcraft a nový BitComet

Ke stažení: editace audia s Mixcraft a nový BitComet

Stáhněte si Wall Photo Maker, s jehož pomocí vytisknete opravdu velký obrázek složený z mnoha listů! Také si můžete stáhnout populární Absolute Uninstaller, XP Syspad, abyste měli své Windows pod kontrolou, či DriveImage XML pro zálohování diskových jednotek.

Josef Kraus | 6

Nahrávám, nahráváš, nahráváme: Internetové televize a rádia

Nahrávám, nahráváš, nahráváme: Internetové televize a rádia

Mnozí uživatelé tápou okolo možnosti ukládání streamovaných multimédií z internetu. Klamou nás tvrzení, že nic takového není možné, klamou nás různé nefunkční programy, jejichž jediným účelem je šířit obsažený spyware. Nahrávat televize a rádia je však snadné. Pojďme tomu přijít na kloub (a na chuť).

Vlastimil Waic | 56

Ke stažení: nenáročný organizér přímo na plochu

Ke stažení: nenáročný organizér přímo na plochu

Používáte komunikační klient Skype, internetový prohlížeč Opera, textový editor PSPad nebo instant messenger Miranda? Aktualizujte si své miláčky na nejnovější dostupné verze. K tomu navíc špičkový, ale nenáročný přehrávač videa nebo nástroj pro úpravu vzhledu operačního systému.

Ivo Mareček | 33

Ke stažení: novinky od Mozilly

Ke stažení: novinky od Mozilly

Nové české verze Firefoxu a Thunderbirdu konečně na světě. Nabídneme také aktualizaci oblíbeného multimediálního přehrávače Winamp, kvalitního firewallu Kerio, komunikačního klienta Trillian nebo pohodlné RSS čtečky ve stylu Microsoft Outlooku.

Ivo Mareček | 6

Všechny videokodeky v jednom balíku

Všechny videokodeky v jednom balíku

Stahujete z internetu různé filmy a jiné multimediální soubory a trápí vás, že mnoho z nich nemůžete na svém systému přehrát? Pak je to zřejmě proto, že vám chybí jedna malá, ale podstatná součástka – kodek.

Jan Polzer | 55

Real Media a QuickTime bez originálních přehrávačů

Real Media a QuickTime bez originálních přehrávačů

Formáty Real a QuickTime se hlavně v jistých oblastech staly standardem pro přehrávání multimediálních souborů. Nemožnost přehrát je v běžném přehrávači však často uživatele znechutí a odradí. Dnes si předvedeme, že to jde i bez originálních přehrávačů.

Jan Šindelář | 36

Tipy a triky v Delphi, díl 3.

Tipy a triky v Delphi, díl 3.

Dnes se podíváme trošku na hardware počítače. Naučíme se otevírat a zavírat mechaniku CD. Poté si zkusíme uspat monitor a na závěr si ukážeme, jak spustit spořič obrazovky.

Jan Šindelář | 8

Empétrojkujte s UltraPlayerem

Empétrojkujte s UltraPlayerem

Bližší pohled na zajímavý MP3 přehrávač UltraPlayer, který si jistě získá celou řadu nových příznivců.

Pavel Nič | 3Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky