Nový konkurent

Přečtěte si o tématu Nový konkurent. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Nový konkurent, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Nový konkurent.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Speciální levné solární články lze díky novému objevu začít hromadně vyrábět | Zdroj:  <a href="https://www.flickr.com/photos/gigasolar/5621496168">solar giga</a>, <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/2.0/deed.cs">CC BY-NC-ND 2.0</a>

Speciální levné solární články lze díky novému objevu začít hromadně vyrábět

** Vědci vymysleli novou technologii výroby pro speciální levné solární články ** Díky tomu lze rozjet hromadnou výrobu ** Solární články budou ještě levnější

Karel Javůrek | 13

Slevománie v Česku: jak fungují slevové weby

Slevománie v Česku: jak fungují slevové weby

Pivo za tři koruny, poctivý steak za stovku nebo luxusní víkend pro dva za dvanáct set. Slevové weby vtrhly na český internet. Jak fungují a vyplatí se na nich nakupovat?

David Polesný | 18

Levný notebook pod stromečkem je lepší než PC

Levný notebook pod stromečkem je lepší než PC

Notebooky ukusují na trhu s počítači stále větší podíl. V posledních letech šly ceny notebooků drasticky dolů, a tak se nejlevnější modely dají pořídit už od patnácti tisíc korun s daní. Přitom se svými vlastnostmi stolním počítačům vyrovnají, dokonce je ve spoustě věcí předčí. Asi nenajdete moc dárků za přijatelnou cenu, ze kterého bude mít student stejnou radost jako z notebooku. Pojďte se s námi podívat, jaké výhody notebooky mají a podle čeho se při jejich výběru orientovat.

Adam Vágner | 75

Velký test 16 grafických karet  do 5000 Kč s DPH

Velký test 16 grafických karet do 5000 Kč s DPH

Ruku v ruce s čím dál propracovanější grafikou ve hrách rostou také nároky na rychlost grafické karty, která ovlivňuje plynulost her ze všech komponent nejvíce. V našem velkém testu se utkaly herní, ale i kancelářské grafické karty do pěti tisíc korun s daní.

Computer | 49

Uvažuje Intel o vývoji a využití optických technologií v PC?

Uvažuje Intel o vývoji a využití optických technologií v PC?

Jsme tu s již pátým kolem otázek čtenářů Živě.cz a odpovědí celebrit Intelu. Na dotaz z titulku i na množství dalších dotazů opět odpovídali Pavel Komárek (PK), Internet Strategy Director, Predrag Jakšić (PJ), Business Development Manager, František Fait (FF), Account Manager a Martin Korman (MK), Marketing Manager.

redakce | 4

Microsoft kupuje Great Plains Software

Microsoft kupuje Great Plains Software

Transakce v objemu 1,1 miliardy dolarů proběhne výměnnou akcií. Microsoft tak vstoupí mezi výrobce podnikových informačních systémů.

Tomáš Holčík | 3

Procesory: Co nás čeká?

Procesory: Co nás čeká?

V okamžiku kdy se na trhu objeví nové procesory, vypadají zcela nedostižně. Něco ve stylu: "hmmm je to krásné, ale ty ceny, ty ceny...". Pak se ani nenadáte, a za 4-5 měsíců se tytéž modely montují do docela obyčejných PC v Horní Dolní... Uplyne další rok a ze současných bestselerů budou silně výběhové typy. Vzpomínáte na neuvěřitelně drahá Pentia II 450? Či klasické Athlony 700? V této situaci má pohled do budoucna nikoliv nádech něčeho nereálného, ale nese zcela konkrétní informaci: "tento procesor můžu za určitou dobu mít ve svém PC i já..."

PC Tuning


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test fitness náramků

Levné záložní zdroje

Jak si zabezpečit domov

Nejlepší monitory na trhu