Nová soutěž

Přečtěte si o tématu Nová soutěž. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Nová soutěž, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Nová soutěž.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
O2 spustí VDSL: rychlejší internet za stejnou cenu

O2 spustí VDSL: rychlejší internet za stejnou cenu

Nová technologie, rychlejší internet, nové tarify, staré ceny. Rychlejší VDSL bude dostupné polovině českých domácností.

Filip Kůžel | 52

Týden Živě: Hrozí našemu pořadu cenzura?

Týden Živě: Hrozí našemu pořadu cenzura?

Flash Player se stěhuje na mobily, Office a Windows Live na počítače. Na české internetové video bude dohlížet Rada, blíží se konec divokého a právem téměř nespoutaného internetu?

Týden | 61

Týden Živě: Jaký byl a bude web

Týden Živě: Jaký byl a bude web

World Wide Web slaví dvacáté narozeniny, podle šéfa Opery ale stagnuje ve vývoji. Navštívili jsme konferenci Technet 2009 a naše studio pro změnu Igor Viduna z časopisu Connect!

Týden | 27

To nejlepší z blogů:  Windows 7 vs. Mac OS X

To nejlepší z blogů: Windows 7 vs. Mac OS X

Vybíráme nejlepší články z blogů, které byste si neměli nechat ujít. Řeč bude o souboji Windows 7 s Mac OS X Leopard, úvaze o nových komentářích pod články na Živě.cz a o nové soutěži.

Jakub Čížek | 5

Týden do velkého třesku

Týden do velkého třesku

Za týden se otevře brněnské Výstaviště, aby pohltilo v 5 dnech 140 000 návštěvníků. Vypuknou manévry zvané Invex a Come in Future. Víte už, kam se podívat?

Nikola Rafaj | 3Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu