Noční provoz

Přečtěte si o tématu Noční provoz. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Noční provoz, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Noční provoz.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Nové tarify Českého Telecomu: zlevňování či zdražování?

Nové tarify Českého Telecomu: zlevňování či zdražování?

Tisková zpráva oznamující uvedení nových tarifů zmiňovala snížení měsíčních poplatků, zlevňování a služby zdarma. Většina komentátorů ale volila nadpisy s obsahem přesně opačným – ve zprávách mnohých z nich se objevil výraz „zdražování“. Jak to tedy doopravdy je?

Jan Kuneš | 99

Contactel ADSL – téměř nejlevnější v Evropě

Contactel ADSL – téměř nejlevnější v Evropě

Sdružení Internet pro všechny dlouhodobě monitoruje DSL ve světě. Protože se i u nás vše vyvíjí, aktualizovali jsme srovnání cen v Evropě a možná vás výsledek příjemně překvapí.

Miloslav Sova | 130

Nekupujte software!

Nekupujte software!

Pokud si koupíte nový počítač, musíte ho nejprve oživit programy, které do něj nainstalujete. V případě komerčního nasazení to obvykle vyžaduje další investici počítanou v tisících korun, doma si však většinu peněz můžete ušetřit.

Computer | 65

Co všechno umí digitální tamtamy?

Co všechno umí digitální tamtamy?

V současné době je na trhu široká nabídka pobočkových telefonních ústředen od mnoha firem. Můžete si vybrat ústřednu jen pro 5 účastníků, ale také ústřednu pro více než sto účastníků, ústřednu analogovou, ale také plně digitální s podporou ISDN.

časopis Connect!


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 8 000 Kč

Test bezdrátových headsetů

Linux i pro začátečníky

Jak surfovat anonymně