Nejvhodnější umístění

Přečtěte si o tématu Nejvhodnější umístění. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Nejvhodnější umístění, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Nejvhodnější umístění.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
TP-Link Deco: Jednoduše a levně pokryje domov rychlou Wi-Fi

TP-Link Deco: Jednoduše a levně pokryje domov rychlou Wi-Fi

** TP-Link je tradičně levnější než konkurence, na kvalitě se to ale neprojevuje ** Konfigurace jen přes mobilní aplikaci je velmi jednoduchá ** Chybí pokročilé možnosti nastavení sítě

Tomáš Holčík | 25

Recenze zvukové sestavy Genius SW-5.1: Jurský park doma

Recenze zvukové sestavy Genius SW-5.1: Jurský park doma

Přesnější název této zvukové sestavy zní: Genius SW-5.1 Home Theather a vyznačuje se tím, že je: šestikanálová, aktivní, velmi elegantní, nečekaně robustní ale především... dřevěná.

Jiří Kwolek | 418

Máte nestabilní počítač? Zkuste to v ložnici!

Máte nestabilní počítač? Zkuste to v ložnici!

V následujícím krátkém příspěvku vás seznámím s dalším možným viníkem některých "nadpřirozených" poruch počítače. Může se totiž stát - a mně se to stalo nedávno - že se nestabilita počítače projevuje docela zákeřným a naoko nevysvětlitelným způsobem (vše bývá ještě peprnější v okamžiku, kdy dříve zpupné PC seká v servisu dobrotu). Článek jsme pojali jako minikvíz: v první části vám klademe otázku a vy se k ní můžete vyjádřit - výsledek se pak dozvíte ve 13h.

Jiří Kwolek | 157


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 8 000 Kč

Test bezdrátových headsetů

Linux i pro začátečníky

Jak surfovat anonymně