Nejstabilnější stav

Přečtěte si o tématu Nejstabilnější stav. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Nejstabilnější stav, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Nejstabilnější stav.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Březen vybídne k nákupům na internetu

Březen vybídne k nákupům na internetu

Praha, 28. února 2005 – Ukázkový internetový obchod na www.bezpecnynakup.cz je hlavní novinkou 8. ročníku Března – měsíce internetu. Zájemci si v něm mohou vyzkoušet, jak probíhá nákup na internetu, dozvědí se, jaká kritéria by měl splňovat seriozní internetový obchod. Aplikaci připravily Asociace pro elektronickou komerci (APEK) a ČSOB, které jsou se společností DIGI TRADE hlavními komerčními partnery BMI 2005. Dá se v ní vyzkoušet i bezpečná platba kartou, simulace různých situací, které mohou nastat při platbě několika druhy karet, a lze vyhrát i některou z hodnotných cen.

tisková zpráva

Herní systém FIC Condor opět  oceněn

Herní systém FIC Condor opět oceněn

Nový herní systém Condor z produkce společnosti First International Computer (FIC), významného světového výrobce systémů, grafických a základních karet, získal prestižní ocenění „Recommended by Hardinfo“. Toto ocenění udělil významný dánský hardwarový server www.hardinfo.dk systému Condor dne 17. března 2004 po náročném a podrobném testování .

tisková zpráva

ProLiant eGeneration

ProLiant eGeneration

Compaq přichází s druhou fází strategie ProLiant eGeneration pro datová střediska

tisková zpráva

IBM zviditelňuje AS/400

IBM zviditelňuje AS/400

V italské Santa Palombě, kde je výrobní závod na AS/400, IBM předvedla zajímavou prezentaci AS/400.

Richard Voigts | 2

Co PartnerNET nabízí zákazníkům?

Co PartnerNET nabízí zákazníkům?

"Pokud např. člen PartnerNETu v Olomouci potřebuje připojit svého zákazníka také v Praze, má na výběr 4 uzly ostatních členů."

Jiří Hlavenka


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test fitness náramků

Levné záložní zdroje

Jak si zabezpečit domov

Nejlepší monitory na trhu