Nejpoužívanější část

Přečtěte si o tématu Nejpoužívanější část. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Nejpoužívanější část, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Nejpoužívanější část.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Budoucností Windows 10 je Fluent Design. Takto bude jednou vypadat celý systém

Budoucností Windows 10 je Fluent Design. Takto bude jednou vypadat celý systém

** Fluent Design je vzhled, do kterého postupně Microsoft převleče celý systém ** Staví na průhlednosti a velkých plochách ** Do Windows 10 se z části dostane už zítra při vydání podzimní aktualizace

Stanislav Janů | 150

Internet Archive: největší archiv na světě

Internet Archive: největší archiv na světě

Chcete vidět váš oblíbený web tak, jak vypadal před pěti lety? Chcete slyšet historické projevy prezidentů, vidět zajímavá videa a nebo mít přístup k milionům dokumentů v elektronické podobě? To všechno vám nabízí unikátní internetový archiv.

Jan Šindelář | 22

Celá kancelář v jedné bedýnce

Celá kancelář v jedné bedýnce

Jestliže si zařizujete novou kancelář, jistě řešíte mnoho podstatných otázek. Mezi ně patří i ty, které se týkají volby tiskárny, skeneru, kopírky, případně i faxu. Pokud již víte, že toto vše budete potřebovat, přijde na řadu další otázka. Vyplatí se mi koupit drahou kopírku a fax, nebo mi bude stačit jedno malé multifunkční zařízení? Právě takové nabízí firma Hewlett-Packard. Nese označení HP Officejet v40 a je opravdu vším, co budete ve své kanceláři potřebovat.

Computer | 4


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 8 000 Kč

Test bezdrátových headsetů

Linux i pro začátečníky

Jak surfovat anonymně