Nejnovější iPhone

Přečtěte si o tématu Nejnovější iPhone. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Nejnovější iPhone, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Nejnovější iPhone.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Velký přehled neuročipů aneb i umělá inteligence potřebuje efektivní mozek | Zdroj: https://pixabay.com/cs/oko-inteligentn%C3%AD-um%C4%9Bl%C3%A1-inteligence-232316/ (CC0 Creative Commons)

Velký přehled neuročipů aneb i umělá inteligence potřebuje efektivní mozek

** Umělá inteligence se dostává do stále více segmentů a hraje stále důležitější roli ** Provoz umělé inteligence už není na klasických čipech efektivní a vznikají specializované modely ** Neuročipy a akcelerátory vyvíjí jak velké technologické společnosti, tak i vědecké laboratoře

Karel Javůrek | 2

Apple chce být stoprocentně zelený. Následují ho i další technologické firmy?

Apple chce být stoprocentně zelený. Následují ho i další technologické firmy?

** Apple klade na ekologii čím dál větší důraz a to nejen v médiích ** Technologické společnosti patří k největším spotřebitelům energie ** Důraz na obnovitelné zdroje je nutný

Stanislav Janů | 43

Roman Staněk: Ukončujeme éru IT dinosaurů

Roman Staněk: Ukončujeme éru IT dinosaurů

Roman Staněk vybudoval a prodat firmy NetBeans a Systinet. Teď s GoodData míří ještě dál, chtěl by na Wall Street. Rozhovor s jednou z největších osobností českého IT byznysu.

Jan Sedlák | 6

Geniální způsob, jak získat iPhone 6 zdarma. Znáte jej?

Geniální způsob, jak získat iPhone 6 zdarma. Znáte jej?

(Inzerce) Zhodnoťte virtuální milion a vyhrajte iPhone 6 nebo 1000 Kč týdně v investiční soutěži od HighSky Brokers, a.s! Naučte se obchodovat zlato, ropu a další komodity nebo světové měny!

Inzerce


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 8 000 Kč

Test bezdrátových headsetů

Linux i pro začátečníky

Jak surfovat anonymně