Nejjemnější detail

Přečtěte si o tématu Nejjemnější detail. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Nejjemnější detail, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Nejjemnější detail.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Jedenáct digitálních videokamer v testu

Jedenáct digitálních videokamer v testu

V oblasti digitálních videokamer se v poslední době stále více prosazují kamery zaznamenávající obraz i zvuk na pevné disky. Ceny utěšeně klesají, zatímco kvalita a množství funkcí stoupá. Náš test jsme ale nezaměřili jen na ně, otestovali jsme samozřejmě i kamery s dalšími způsoby záznamu. Vyplatí se ale ještě?

Computer | 24

Velký test 20" LCD panelů: když chcete víc

Velký test 20" LCD panelů: když chcete víc

Širokoúhlé monitory ukusují na trhu stále větší podíl na úkor běžnějších formátů 5:4 a 4:3. Do doby, než ohrozí devatenáctipalcovou klasiku je sice ještě daleko, přesto se jich ale v sortimentu výrobců objevuje stále víc. Největší výběr je mezi 20" panely s rozlišením 1680×1050 bodů. V dnešním testu srovnáme jedenáct širokoúhlých LCD panelů.

Computer | 109

Umíme to s Delphi: 105. díl – pod povrch komponenty ActionList

Umíme to s Delphi: 105. díl – pod povrch komponenty ActionList

Dnešní článek je zaměřen na podrobnější popis komponenty ActionList, která slouží k šikovné a elegantní správě uživatelských požadavků a akcí. Vysvětlíme si, jakým způsobem můžeme jednotlivé akce ošetřovat, jak se k ošetřování akcí staví samotné Delphi a jaké máme možnosti týkající se předdefinovaných akcí.

Václav Kadlec

Skener na doma

Skener na doma

Firma Epson, která je známá především jako producent tiskáren, se vrhá i na skenery. My jsme se proto vrhli na model EPSON Perfection 1250.

Computer | 7

Max  Payne, tajný agent DEA

Max Payne, tajný agent DEA

Seznámení s připravovanou hrou Max Payne.

Karel Moravec


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 8 000 Kč

Test bezdrátových headsetů

Linux i pro začátečníky

Jak surfovat anonymně