Nejjednodušší test

Přečtěte si o tématu Nejjednodušší test. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Nejjednodušší test, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Nejjednodušší test.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Kdo má nejlepší orientační smysl? Podle vědců Skandinávci!

Kdo má nejlepší orientační smysl? Podle vědců Skandinávci!

** Vědci využili videohru „Sea Hero Quest“ ke globálnímu průzkumu navigačních schopností lidstva ** Na jedničku si vedli Skandinávci. Nejhůře dopadli Rumuni, Indové a Egypťané ** Výzkum prostorové orientace přináší výsledky, které jsou důležité i pro boj s Alzheimerovou chorobou

Jaroslav Petr | 4

První srovnání: Microsoft Bing, nebo Google?

První srovnání: Microsoft Bing, nebo Google?

Microsoft spustil nový vyhledávač Bing. Jeho česká mutace toho zatím příliš neumí, americký originál ale napovídá, jakým směrem se Bing vydá. Má šanci dotáhnout Google?

Jakub Čížek | 62

GeForce 3 v klasických aplikacích (2.)

GeForce 3 v klasických aplikacích (2.)

Přes různé inovace a změny, které pro nás jistě chystají nastupující generace grafických procesorů, nesmíme zapomínat na to, že velká část 3D aplikací a her bude, alespoň na začátku, ještě "klasické" koncepce. Učinila nVidia i v tomto směru nějaká vylepšení, které umožní novému čipu soutěžit i v této kategorii? Určitě to nebude taktovaním - GeForce 3 je o 50MHz polalejší o minulého šampíóna, od GeForce 2 Ultra. Jaké trumfy má GF3 v rukávu?

PC Tuning


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 8 000 Kč

Test bezdrátových headsetů

Linux i pro začátečníky

Jak surfovat anonymně