Nedostatečná velikost

Přečtěte si o tématu Nedostatečná velikost. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Nedostatečná velikost, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Nedostatečná velikost.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Radíme: Jaký koupit LCD monitor [Vánoce 2012]

Radíme: Jaký koupit LCD monitor [Vánoce 2012]

Monitor se zásadně podílí na kvalitě práce s počítačem, využijete ho jak u stolní mašiny, tak u notebooku. Na trhu je ohromné množství monitorů, dáme vám tip, které se vyplatí koupit.

Daniel Karchňák Vánoce | 46

Velký test levných procesorů

Velký test levných procesorů

Příjemná cena a často dostatečný výkon dělá z levného procesoru jednu z nejvýhodnějších komponent, kterou můžete pořídit. Rozdělení trhu na dva tábory, Intel a AMD, nás nutí vybírat nejen procesor, ale celou platformu. V dnešním testu jsme porovnali socket 775 a AM2 a pět atraktivních procesorů - Celeron D 351, Celeron D 352, Sempron 3000+ pro s754 a Sempron 3200+ a Athlon 64 3000+ pro sAM2.

Petr Koc | 91

Levná dvoujádra: Core 2 Duo vs. Athlon 64 X2

Levná dvoujádra: Core 2 Duo vs. Athlon 64 X2

Euforie z uvedení nového dvoujádra Intelu pomalu odeznívá. Můžeme se tedy střízlivým pohledem podívat, jak si vede nejlevnější zástupce nové řady Core 2 Duo, model E6300, v přímém srovnání s další zajímavou novinkou od AMD, levným a úsporným Athlonem 64 X2 3600+, a dalšími dvěma oblíbenými dvoujádry, Athlony 64 X2 3800+ a 4200+. Který z těchto procesorů je pro vás ten nejvýhodnější se dozvíte v dnešním testu.

Petr Koc | 205

SPIR končí s NetProjektem, zpátky k iDotu?

SPIR končí s NetProjektem, zpátky k iDotu?

Sdružení pro internetovou reklamu, SPIR, ukončilo spolupráci se sdružením NET-MARKET RESEARCH ALLIANCE, které realizovalo průzkum sociodemografického profilu návštěvníků webových serverů NetProjekt. Zjednodušeně řečeno NetProjekt skončil a SPIR zvažuje, co dál.

Petr Broža | 3


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 8 000 Kč

Test bezdrátových headsetů

Linux i pro začátečníky

Jak surfovat anonymně