Navigační lišta

Přečtěte si o tématu Navigační lišta. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Navigační lišta, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Navigační lišta.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Aplikace Facebooku má desítky různých verzí. Je upravována pro konkrétní země, ale i uživatele

Aplikace Facebooku má desítky různých verzí. Je upravována pro konkrétní země, ale i uživatele

** Seznam unikátních kombinací ikon na hlavní liště má přes 70 položek ** Facebook nejdůležitější panel používá pro testování i propagaci služeb ** Může být personalisován pro uživatele

Stanislav Janů | 4

Nový Office přichází!

Nový Office přichází!

Jsou lidé, kteří za poslední skutečný přínos IT pro běžného uživatele považují přechod od psacích strojů a kalkulaček k textovým editorům a tabulkovým procesorům na PC.

Microsoft TechNet | 1

PowerPoint, OneNote a Outlook 2013 v kostce

PowerPoint, OneNote a Outlook 2013 v kostce

Minule jsme se podívali na to, co nového přináši Word a Excel 2013. Teď přišla řada na PowerPoint, poznámkový blok OneNote a také pošťák Outlook ve verzi 2013.

Jakub Čížek | 8

Co mají fóra Computer Pressu navíc?

Co mají fóra Computer Pressu navíc?

Fóra založená na phpBB mají řadu standardních funkcí. Existuje i spousta doplňků, které se dají doinstalovat. A konečně, dají se doprogramovat i vlastní funkce. Proto bude tento článek zajímavější i pro lidi, kteří běžné phpBB znají. Podíváme se, v čem se diskuzní fóra Computer Pressu liší. Možná narazíte i na funkci, která vám unikla.

Adam Vágner | 35

Pomocníci zadara 6.

Pomocníci zadara 6.

Týden se nám převalil do sychravého října a je tu opět naše poohlédnutí za freewarovými programy, které nám dokáží mnohdy celkem slušně ulehčit práci vykonávanou na počítačích. Dnes si ukážeme, jak dokonale odstranit soubory z pevného disku, pak se podíváme na 3D grafický program zadarmo a to vše zakončíme jednoduše proveditelnými změnami na desktopu. Takže hurá do toho…

Michal Malich | 2


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 8 000 Kč

Test bezdrátových headsetů

Linux i pro začátečníky

Jak surfovat anonymně