Nastavení satelitní antény

Přečtěte si o tématu Nastavení satelitní antény. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Nastavení satelitní antény, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Nastavení satelitní antény.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Astra2Connect: všude dostupný internet přes satelit

Astra2Connect: všude dostupný internet přes satelit

Vyzkoušeli jsme satelitní internet. Všude dostupný, docela rychlý a především zajímavý pro své technologické řešení. Jak si vede v praxi a na kolik vyjde jeho pořízení a provoz?

David Polesný | 31

Duel automobilových GPS Garmin a GeoSat

Duel automobilových GPS Garmin a GeoSat

Profesionální automobilové navigace s českým hlasovým výstupem nemusí být v autě vždy pevně vestavěny do palubní desky. Za přijatelnou cenu ve srovnání s vestavěnými navigátory si můžete pořídit i odnímatelné modely, například Garmin StreetPilot 2610 nebo GeoSat Compact.

Computer | 6

Pragonet poskytuje satelitní připojení do internetu

Pragonet poskytuje satelitní připojení do internetu

Neutěšený stav českého trhu přiměl společnost Pragonet, součást strategického pilíře T-Systems Deutsche Telekomu, k zavedení prodeje služeb satelitního připojení k internetu.

redakce

K Internetu přes satelit

K Internetu přes satelit

Vysokorychlostní připojení k Internetu je bezesporu sen každého jen trochu aktivnějšího surfaře, který používá Internet doma. V ČR je to ale zároveň téměř nerealizovatelný sen (za slušné peníze, samozřejmě). Tedy téměř.

Computer | 13


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 8 000 Kč

Test bezdrátových headsetů

Linux i pro začátečníky

Jak surfovat anonymně