Následující otázka

Přečtěte si o tématu Následující otázka. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Následující otázka, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Následující otázka.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Umíme to s Delphi: 127. díl – protokoly TCP/IP pro začátečníky

Umíme to s Delphi: 127. díl – protokoly TCP/IP pro začátečníky

Dnešní článek se opět úzce dotýká otázky síťových aplikací. Zatímco minule jsme zuřivě programovali, dnes zůstaneme v teoretičtější rovině a vysvětlíme si podrobnosti o fungování protokolů TCP/IP, na kterých je vlastně komunikace pomocí socketů postavena.

Václav Kadlec | 5

7 nejčastějších důvodů selhání projektu e-komerce

7 nejčastějších důvodů selhání projektu e-komerce

Několik důvodů, proč jsou některé projekty e-komerce úspěšné a jiné ne. Neznamenají sice zaručený úspěch, jejich ignorování ale nedoporučujeme.

časopis BIZ | 9

Pracovní doba u počítače

Pracovní doba u počítače

Každý z nás v zaměstnání občas surfuje po stránkách, jejichž obsah ani zdaleka nesouvisí s naší pracovní náplní. Velmi často vyřizujeme osobní korespondenci prostřednictvím elektronické pošty, za kterou bychom při připojení k Internetu z domu přece jen nějakou korunu zaplatili. To vše hradí naši zaměstnavatelé, ať už přímo či nepřímo. Ve snaze zamezit využívání informačních technologií k jiné než k pracovní činnosti pak zavádějí restrikce a omezující opatření, jejichž účinnost je více než diskutabilní.

Computer | 37Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky