Napadený systém

Přečtěte si o tématu Napadený systém. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Napadený systém, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Napadený systém.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Sedm únorových záplat Microsoftu

Sedm únorových záplat Microsoftu

Únor nám přinesl celkem sedm záplat produktů společnosti Microsoft, které jsou označené kritickým a důležitým stupněm závažnosti. V článku vám přinášíme pravidelný popis oprav a možnost přímého stažení české záplaty.

Vít Jurásek | 21

Ke stažení: spousta freewaru jako na podnose

Ke stažení: spousta freewaru jako na podnose

Kromě poslední betaverze Thunderbirdu a nového nástroje pro práci s obrázky od Microsoftu můžeme servírovat zámek pro vaše diskrétní soubory a adresáře, utilitu pro práci s pevným diskem, nástroj pro diagnostiku systémových součástí nebo pomůcku pro zálohování ovladačů zařízení.

Ivo Mareček | 61

Únorová meganadílka záplat Microsoftu

Únorová meganadílka záplat Microsoftu

Druhé únorové úterý je za námi a Microsoft pro nás tentokráte přichystal rekordních 13 opravných balíčku pro operační systém Windows a kancelářský balík Office. Z třinácti zveřejněných záplat je osm kritických, tři důležité a dvě doporučené. V článku vám přinášíme pravidelný průlet stručným popisem opravy a možnost přímého stažení české záplaty.

Vít Jurásek | 7

Červencové záplaty Microsoftu

Červencové záplaty Microsoftu

Oproti minulému slabšímu měsíci se Microsoft v tomto měsíci „pochlapil“. V rámci pravidelných měsíčních bezpečnostních oprav přináší celkem 7 oprav – 2 kritické a zbytek důležitý. V našem článku vám přinášíme pravidelný průlet těmito opravami se stručným popisem a možností přímého stažení. Tak se pojďme podívat, co pro nás Microsoft tento měsíc navařil.

Vít Jurásek | 31

E-mailový červ Beagle.C

E-mailový červ Beagle.C

Vít Jurásek | 11


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test fitness náramků

Levné záložní zdroje

Jak si zabezpečit domov

Nejlepší monitory na trhu