Nadstandardní velikost

Přečtěte si o tématu Nadstandardní velikost. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Nadstandardní velikost, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Nadstandardní velikost.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Velký srovnávací test 24 pevných disků

Velký srovnávací test 24 pevných disků

Pevné disky patří již od svého vzniku k nejpomalejšímu druhu paměti počítače. Z tohoto pohledu je situace stejná i dnes, protože postupným vývojem došlo ke zvýšení jen jejich kapacity a výkonu. Výběr disku je vždy těžkým úkolem, při kterém vám pomůže náš test.

Computer | 149

Duel 52× vypalovacích mechanik - LiteOn versus MSI

Duel 52× vypalovacích mechanik - LiteOn versus MSI

Dobrý den, vážení příznivci vypalování, pálení či chcete-li zálohování. Zdravím vás ze svého komentátorského stanoviště a doufám, že jste na dnešní pekelně vypečený duel řádně nažhaveni. V levém rohu se představuje favorit a nekorunovaný král lidového vypalování. Ano je to on, Lite-On 52×24×52 – zvaný též TYGR z Hongkongu. V pravém rohu máme mladou čínskou krev z tchajwanské líhně dravých talentů MSI, kterou známe spíše z bitevního pole základních a grafických karet.

František Brázdilík | 68

DiamondMax 40 GB: potřebný životní prostor

DiamondMax 40 GB: potřebný životní prostor

Pokud se potýkáte - ať již doma nebo v kanceláři - s nedostatkem volného prostoru na disku, předkládám vám možné řešení v podobě Maxtor DiamondMax 40 GB.

Computer | 5


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 8 000 Kč

Test bezdrátových headsetů

Linux i pro začátečníky

Jak surfovat anonymně