Možný standard

Přečtěte si o tématu Možný standard. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Možný standard, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Možný standard.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Seznam vypustil nový a vzdušnější vyhledávač. Je to prý jen ochutnávka větších změn

Seznam vypustil nový a vzdušnější vyhledávač. Je to prý jen ochutnávka větších změn

** Pro jedny to jsou dodnes dveře do internetu ** Druzí se mu spíše posmívají ** Seznam ale za ty roky vykonal pěkný kus cesty

Jakub Čížek | 41

Microsoft míří do DVD standardu

Microsoft míří do DVD standardu

V současné době jsou v plném proudu přípravy nového standardu DVD disků označovaného HD-DVD. DVD Fórum na nedávném zasedání v této souvislosti odhlasovalo, že pro ukládání video dat na tomto DVD s velkou kapacitou by měl být možný i standard Windows Media Video 9. Každý přehrávač, který se dostane na trh, tak bude mít v sobě i podporu pro kodek Microsoftu.

Tomáš Holčík | 82

PopChart: Základní desky a čipsety

PopChart: Základní desky a čipsety

Nyní + grafy! Chcete být IN? Nemáte čas sledovat nejnovější trendy? Máte důležitější práci? Nechcete se pracně probírat jednotlivými technologiemi? Oddělte zrno do plev! Sledujte PCtuning PopCharts! O co se jedná? O hitparádu a telegrafické porovnání nejnovějších technologii (včetně odhadu jejich dopadu na současný PC průmysl - a tím i Vaši kapsu a PC...). První na řadě jsou současné čipsety: Lets go!

PC Tuning | 2


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 8 000 Kč

Test bezdrátových headsetů

Linux i pro začátečníky

Jak surfovat anonymně