Možný konflikt

Přečtěte si o tématu Možný konflikt. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Možný konflikt, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Možný konflikt.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Jaderný konflikt: 100 hlavic stačí. Větší útok vám zdecimuje i vlastní obyvatelstvo

Jaderný konflikt: 100 hlavic stačí. Větší útok vám zdecimuje i vlastní obyvatelstvo

** Jaderným velmocem podle vědců stačí vlastnit 100 jaderných hlavic ** Při nasazení vyššího počtu by umírali i obyvatelé agresora ** Pokud by USA nasadily 1000 hlavic, mělo by to pro ně katastrofální důsledky

Petr Kubala | 28

Kolotoč s Winflashem

Kolotoč s Winflashem

Máme to dneska ale pěkný den.... a hele, co to tady je? Award WinFlash! Hmmm... píšou tady, že to umí flashovat z Windows... to se může hodit, obzvlášť, když některé počítače dnes DOS ani nemají. Tak to bych to měl hned vyzkoušet! File..., Update BIOS..., restart... a nic.. - a sakra!

Petr Orel | 51

K čemu využije Microsoft chystanou ochranu XP produktů?

K čemu využije Microsoft chystanou ochranu XP produktů?

Již bylo napsáno dost o připravované protipirátské ochraně Office XP a Windows XP, co to ale bude znamenat pro koncové uživatele a jak to bude dále pokračovat?

Tomáš Holčík | 43

Řešení HW problémů - průvodce

Řešení HW problémů - průvodce

Závady PC jsou někdy jako černá magie. Někdy se zdá, že jsou více závislé na aktuálním postavení hvězd než na zdravém rozumu a striktní logice. Pak se i z nejzkušenějších opravářů na okamžik stávají magici a experimentátoři. Je sice pravdou, že existují věci mezi myši a monitorem, které jsou i pro ty nejlepší záhadou - ve většině případů však ke šťastnému vyřešení pomůže "pouhá zkušenost", praktické znalosti či některé naučené triky. A chcete se i vy naučit základním "kouzlům a trikům" v oblasti PC hardware? Čtěte! (článek na základě častých otázek a odpovědí)

PC Tuning

Mr.Lin(x) oznamuje svou budoucí strategii

Mr.Lin(x) oznamuje svou budoucí strategii

Společnosti Clark NetProject, s.r.o. a Computer Press, a.s. zveřejňují budoucí strategii rozvoje profesionálního internetového reklamního systému Mr.Lin(x).

Jiří Hlavenka | 41


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 8 000 Kč

Test bezdrátových headsetů

Linux i pro začátečníky

Jak surfovat anonymně