Movitý uživatel

Přečtěte si o tématu Movitý uživatel. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Movitý uživatel, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Movitý uživatel.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Apple dal do MacBooku procesor Core i9 a 4TB SSD. Ani se neptejte, co za to chce...

Apple dal do MacBooku procesor Core i9 a 4TB SSD. Ani se neptejte, co za to chce...

** Apple aktualizoval notebooky MacBook Pro, dostaly nový hardware ** Těšit se můžete na nové procesory a větší paměť ** Cena nejvybavenějšího modelu překročí 200 tisíc korun

Martin Miksa | 97

Nový Celeron: aneb první burčák v ČR

Nový Celeron: aneb první burčák v ČR

Jaký procesor si vybavíte, když se řekne "Celeron" záleží kupodivu od toho, kdy jste se s tímto procesorem setkali. Za několik let existence této značky, jež byla od začátku definována jako "méněvýkonné Pentium pro šetřivé", měly totiž Celerony rozdílně silné "ročníky" - od typů, jež mohly směle konkurovat "mateřskému" Pentiu až po totální výkonové propadáky. A jaké budou Celerony z poslední sklizně založené na Pentiích 4? Čtěte!

Jiří Kwolek | 202

Monitory Targa: poprvé

Monitory Targa: poprvé

Monitory Targa, které u nás prodává firma Actebis, jsou pro český trh zatím velkou neznámou. Recenzí dvou modelů Targa se budu snažit tuto propast zmenšit.

Pavel Broža | 3


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 8 000 Kč

Test bezdrátových headsetů

Linux i pro začátečníky

Jak surfovat anonymně