Morfin

Přečtěte si o tématu Morfin. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Morfin, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Morfin.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Vaše foto do 3D? Není problém!

Vaše foto do 3D? Není problém!

Lekli byste se, kdybyste najedou uviděli dost realistický 3D model svých přátel na monitoru, jak na vás mluví? Nebo říkáte, že je to nesmysl? Podívejte se na tenhle program a myslím, že budete překvapeni v obou případech.

Michal Malich | 17

Houfnice 150mm - ASUS AGP-V8200 Deluxe

Houfnice 150mm - ASUS AGP-V8200 Deluxe

Tik... tak..., Tik... tak... hodiny odbíjejí posledních dvacet vteřin před dvanáctou a na jednom konci červeným prachem pokryté ulice je prázdno. Na druhé si netrpělivě mne ruce "obyčejný grafický akcelerátor" - nemusí to být tak špatné - v poslední době upgradoval svůj kolt na větší ráži a to mu zvedlo sebevědomí... Ale kde je protivník? Už schází jen pár vteřin... tři.., dvě.., jedna.. Vzzzzššš bum! Opadl zvířený prach a jenom hluboký kráter dnes připomíná, že není kalibr jako kalibr.

Jiří Kwolek | 52

Revoluce v 3D - GeForce 3 (1.)

Revoluce v 3D - GeForce 3 (1.)

Nenechte se mást nedávnou historii 3D zobrazování - přes často ohlašované "revoluční technologie" a "zásadní inovace" se, popravdě řečeno, zase až tolik převratného nedělo. Pokud se na dosavadní 3D technologii totiž podíváme blíže, není toho mnoho co by dnes nezvládla imaginární mohutně taktovaná karta se starým čipem TNT2. To co dříve akcelerátory zvládaly v rozlišení 640x480 dnes prostě zvládají v 1280x1024... to je v pořádku, ale kde je ona slibovaná realističnost prostoru, proč dnešní 3D postavy jsou stále tak vzdálené svým lidským vzorům, proč vodní hladina stále spíše připomíná naleštěné linoleum a stromy kartónové makety?

Dosud jsme na tyto otázky neměli mnoho odpovědí... tedy až, do okamžiku, než začaly na povrch vyplývat nové, tentokráte skutečně převratné renderovací a animační techniky, jež sebou přináší čip GeForce 3...

Pojďme se nyní podívat blíže, čím se nové GeForce 3 tedy liší od starší "dvojkové" řady.

PC Tuning | 3

3D Studio MAX 3 na obzore

3D Studio MAX 3 na obzore

Čo nového môžeme čakať v novej verzii 3D Studia MAX 3.

Rado Varga


Podobná témata: Asus, Hardware, Výzkum, Zdraví, 3D, Windows, Video, USA, Medicína, Léky

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 8 000 Kč

Test bezdrátových headsetů

Linux i pro začátečníky

Jak surfovat anonymně