Model letadla

Přečtěte si o tématu Model letadla. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Model letadla, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Model letadla.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Všechny Boeingy 737 Max by měly do prošetření nehody zůstat na zemi. Boeing vydal doporučení pro celý svět | Zdroj:  Boeing

Všechny Boeingy 737 Max by měly do prošetření nehody zůstat na zemi. Boeing vydal doporučení pro celý svět

** Nehody letadel 737 Max 8 Lion Air a Ethiopian Airlines jsou jako přes kopírák ** Oba letouny havarovaly několik minut po startu a měly problémy s výškou ** Výrobce nyní připravuje aktualizaci sofwaru

VTM | Karel Kilián | 65

Navštívili jsme japonský vesmírný superpočítač

Navštívili jsme japonský vesmírný superpočítač

Japonsko patří k superpočítačovým velmocem. Jeden takový stroj jsme navštívili. Výkon má v petaFLOPS a pomáhá tamnímu vesmírnému výzkumu.

Jan Sedlák | 2

Prozkoumejte tajemství techniky

Prozkoumejte tajemství techniky

Kutil všetečný je druh, který se vyznačuje touhou proniknout až k jádru věci. Chce tam najít, proč něco vlastně funguje a kde je „zakopán pes“. Nezřídka se pak stává, že věc, která ještě včera běžela bez problémů, dnes už prostě nefunguje a nebo funguje, ale zbylo několik dílů, které v ní ještě včera byly. Abyste nemuseli rozebírat věci nerozebratelné, zkuste se podívat na cédéčko – Prozkoumej tajemství techniky.

Computer | 1Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky