Min Jin

Přečtěte si o tématu Min Jin. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Min Jin, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Min Jin.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Černobíle: Číst knihy na tabletu, nebo na čtečce?

Černobíle: Číst knihy na tabletu, nebo na čtečce?

Čtečkám vládne Kindle, tabletům iPad. Konkurenční boj ale probíhá i mezi těmito platformami. Je lepší mít na četbu e-inkovou čtečku, nebo stačí tablet?

Jiří Kuruc | 70

Axia Eyeplate Mega - levný malý a kapesní s USB 2.0

Axia Eyeplate Mega - levný malý a kapesní s USB 2.0

Nejlevnější malé digitální fotoaparáty začínají doplňovat rychlejší připojení, paměťové karty a vylepšují další parametry. Japonská novinka Axia Eyeplate Mega je typickou ukázkou těchto trendů, které brzy můžeme čekat i u nás.

Jan Graas | 4

Test: Savage4 - návrat do peletonu?

Test: Savage4 - návrat do peletonu?

Uvedení karet s dřívějším čipem Savage 3D nebylo rozhodně pro S3 velkým úspěchem - na vině tehdy byly především nedopracované a nestabilní drivery. První Savage si proto vysloužily pověst výkonných karet s mnohými "ale". Nový Savage 4 se však chystá vše změnit... (+srovnání s TNT a V3).

Jiří Kwolek

Test: Agent Voodoo 003

Test: Agent Voodoo 003

nove logo 3dfxZ dobře informovaných kruhů pronikla informace, že se na českém trhu 3D grafických karet objevil nový černý kůň. Již dříve se něco šuškalo ale teď je to skutečně tady – Voodoo 3. Jeden exemplář se nám podařilo zachytit k výslechu a zdá se, že se jedná nikoliv o zelenáče, ale o skutečného 3D bijce.

Jiří Kwolek | 1

Restartovací maraton

Restartovací maraton

Jan Drozd: Nedávno jsem se u svého počítače (Pentium 133, 16 MB RAM) poprvé setkal se zcela...

redakce


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 8 000 Kč

Test bezdrátových headsetů

Linux i pro začátečníky

Jak surfovat anonymně