Microsoft Support

Přečtěte si o tématu Microsoft Support. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Microsoft Support, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Microsoft Support.
Jak zvýšit herní výkon ve Windows 11? Vypněte tyhle funkce, radí Microsoft | Zdroj: Microsoft

Jak zvýšit herní výkon ve Windows 11? Vypněte tyhle funkce, radí Microsoft

**Windows 11 na některých počítačích aktivují bezpečnostní funkci Integrita paměti. **Virtualizační funkce ale negativně ovlivňují herní výkon. **Pokud některé funkce vypnete, můžete tím herní výkon posílit.

Petr Urban|37

Windows 11Microsoft
10 věcí, které lidé chtějí od Edge. Volají po doplňcích na mobilech a lepší čtečce PDF | logo: Microsoft / obrázek a koláž: Petr Urban / Živě.cz

10 věcí, které lidé chtějí od Edge. Volají po doplňcích na mobilech a lepší čtečce PDF

**Microsoft sbírá zpětnou vazbu a nejčastěji lidé volají po doplňcích na mobilech **Velká část přání směřuje k posílení čtečky PDF v Edgi **Nejčastějí návrhy jsou rok staré, Microsoft se věnuje jiným aspektům

Petr Urban|41

EdgeProhlížečeMicrosoft
Konec října přinesl devět nových virů

Konec října přinesl devět nových virů

Uplynulý týden se opět objevila celá řada nových virů, které mohou zkomplikovat život zejména všem uživatelům Internetu.

Karel Kilián|8

10 důvodů proti Office 2000 SR-1

10 důvodů proti Office 2000 SR-1

Situace pro Office 2000 Service Release 1 zatím nevypadá příliš růžově. Řada uživatelů hlásí problémy a kupodivu většina těchto problémů pochází od uživatelů Windows 2000, kde by kompatibilita měla být největší.

Tomáš Holčík|7