Metoda měření

Přečtěte si o tématu Metoda měření. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Metoda měření, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Metoda měření.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Dneska už i váha může mít Wi-Fi. Vyzkoušeli jsme Withings Body Cardio

Dneska už i váha může mít Wi-Fi. Vyzkoušeli jsme Withings Body Cardio

** Chytré už je dnes ledacos, přišlo i na váhy ** Vyzkoušeli jsme chytrou váhu s bezdrátovou konektivitou a pokročilými možnostmi měření i analytiky ** Podívejte se, co všechno vám řekne o vašem těle

David Polesný | 13

WebLog Expert: Dobrý nástroj pro analýzu návštěvnosti www stránek

WebLog Expert: Dobrý nástroj pro analýzu návštěvnosti www stránek

Máte svůj server a zajímá vás komplexní analýza jeho návštěvnosti? Nezoufejte, snadno a rychle vám v tom mohou pomoci některé užitečné nástroje, sloužící k analýze log souborů.

Jan Šindelář | 7

Bomba jménem DDR (Asus A7M266)

Bomba jménem DDR (Asus A7M266)

Již dříve jsem informoval, že jsme jako jedni z mála (v ČR jistě, a možná dokonce i v Evropě) obdrželi k testování první desky s podporou pamětí DDR (a to díky firmě ATcomputers, která zajistila tyto unikátní testovací "kousky" od firem ASUS: A7M266 a Gigabyte: GA-7DX). Nyní přinášíme první "expresní" poznatky z testů této nové technologie. P.S. Za 5-6 měsíců budou podobné systémy již běžnou věcí... Co nás tedy čeká???

PC Tuning

Kompendium Chladiče 1. - test

Kompendium Chladiče 1. - test

Inovováno: V dnešní době je na správné chlazení procesorů kladen čím dál větší nárok. Na vině nejsou jen nové "žhavé" procesory AMD, ale i výkonnější Pentia III a také například i energeticky náročné Pentium 4 první generace. Naštěstí již nemáme k dispozici první neefektivní generaci chladičů pro procesory, ale vyrábějí se již i nové, mnohem lépe navržené a efektivnější chladiče. Jsou však skutečně lepší? Pojďme se podívat na typy určené ke chlazení procesorů AMD Duron a Thunderbird (a které lze efektivně nasadit i v případě procesorů v pouzdře FCPGA - Pentii III a Celeronů)...

PC Tuning | 1

V září měly české servery žně

V září měly české servery žně

Podle dosavadního stavu bude silně rekordní i měsíc říjen.

Jiří Hlavenka | 1


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 8 000 Kč

Test bezdrátových headsetů

Linux i pro začátečníky

Jak surfovat anonymně