Methanol

Přečtěte si o tématu Methanol. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Methanol, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Methanol.
Věčné baterie právě přicházejí

Věčné baterie právě přicházejí

Doba lithium-iontových baterií už trvá příliš dlouho na to, aby mohla ještě několik let vydržet. Na výsluní už se tlačí další alternativní způsoby dodávání energie pro přenosná zařízení. Kromě speciálně upravených palivových článků jsou to i rychlonabíjecí baterie.

Ivo Mareček|40

Baterie do mobilních zařízení nahradí palivové články

Baterie do mobilních zařízení nahradí palivové články

Když jsme před nedávnem přinesli článek shrnující nejnovější trendy v oblasti nanotechnologií, objevila se ve čtenářské diskusi zajímavá připomínka. Upozorňovala na znatelně "opožděný" vývoj zdrojů energie. Právě krátkodobý výhled do budoucnosti tohoto oboru přináší dnešní článek.

Jan Horčík|16

Lákadla CeBITu

Lákadla CeBITu

Tento týden to vypukne. Největší světový veletrh informačních technologií CeBIT slibuje představení řady unikátních produktů. O spoustě z nich již víme a tady jsou.

Tomáš Holčík|5

Bude z vašeho notebooku alkoholik?

Bude z vašeho notebooku alkoholik?

Motorola přichází s revolučním napájením zařízení, do jejich baterek budeme dávat v bombičkách metanol. Bohužel ale až po dvou letech od nalezení postupu a výroby prvního funkčního vzorku jsou nyní k dispozici prototypy.

Tomáš Holčík|2


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak surfovat anonymně

Test přenosných projektorů

Kompletní srovnání DDR4 a DDR5

Jak vyčistit počítač od špíny a prachu