Maximální výška

Přečtěte si o tématu Maximální výška. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Maximální výška, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Maximální výška.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
AMD a specifikace pro DTX: Těšte se na malá a úsporná PC

AMD a specifikace pro DTX: Těšte se na malá a úsporná PC

Vzrůstající poptávka po malých počítačích je zřejmě hlavním důvodem, proč AMD představilo světu nový formát základních desek a počítačových skříní, označený jako DTX. Dle všeho to vypadá, že se výrobce poučil z chyb konkurenčního Intelu a dává výrobcům základních desek větší prostor. Dalším pozitivem je částečná kompatibilita s ATX.

Adam Vágner | 14

Myšlenka balónového internetu se vrací

Myšlenka balónového internetu se vrací

Konec devadesátých let přinesl několik pokusů o zpřístupnění internetových služeb prostřednictvím balónů nebo obdobných zařízení, která by v suborbitální výšce udržovala stacionární pozici a umožňovala nabídnout levnější a kvalitnější služby, než které poskytují telekomunikační satelity. Nyní se tato myšlenka vrací spolu s prototypy prvních internetových balónů.

Otakar Schön | 43

Nejmenší počítač v prodeji i v Čechách

Nejmenší počítač v prodeji i v Čechách

Nejmenší počítač, který zhruba odpovídá specifikacím čtenářů Živě.cz, začala prodávat firma Conquest pod značkou Umax.

Patrik Veselík | 13

Navrhli jsme nejmenší počítač  a on se vyrábí!

Navrhli jsme nejmenší počítač a on se vyrábí!

Jistě si vzpomínáte, jak jsme před půl rokem celý týden navrhovali malý stolní počítač. Na CeBITu se objevily první vzorky s tím, že výroba je na spadnutí. V čem vás čtenáře konstruktéři počítače poslechli?

Patrik Veselík | 20


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 8 000 Kč

Test bezdrátových headsetů

Linux i pro začátečníky

Jak surfovat anonymně