Maxa

Přečtěte si o tématu Maxa. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Maxa, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Maxa.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
NAS server od Iomegy

NAS server od Iomegy

Tradiční výrobce výměnných paměťových médií Iomega se rozhodl vedle ZIP, JAZ, Peerless a dalších médií vyrábět i rackové diskové systémy typu NAS.

Patrik Veselík | 1

Za AutoCAD rychlejší...

Za AutoCAD rychlejší...

Pokud stále ještě používáte některou ze starších verzí AutoCADu, nevlastníte zrovna nejrychlejší železo a oceníte každou možnost zrychlení AutoCADu, připravili jsme pro vás pár drobných rad.

CAD Fórum | 1

První záplata pro český AutoCAD 2000

První záplata pro český AutoCAD 2000

Česká verze AutoCADu 2000 se dočkala první záplaty, určené pro AutoCAD 2000, AutoCAD Architectural Desktop 2 a AutoCAD Map 2000.

Jaroslav Schwarz

Mental Ray a Max - dokonalá súhra

Mental Ray a Max - dokonalá súhra

Všetci 3D maniaci tešte sa. Autodesk podpísal dohodu s firmou Mental Ray Images. K novému 3D Studiu MAX 3 sa bude predávať renderer Mental Ray 2.1, známy aj ako Twister.

Rado Varga

Súboj grafických titánov

Súboj grafických titánov

V tomto článku sa pozrieme na tri najzaujímavejšie programy v oblasti grafiky na Windows NT – na 3D Studio Max 2.5, Softimage 3.8 a Alias/Wavefront Maya 1.0 NT.

Rado Varga


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 8 000 Kč

Test bezdrátových headsetů

Linux i pro začátečníky

Jak surfovat anonymně