Marketingová společnost

Přečtěte si o tématu Marketingová společnost. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Marketingová společnost, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Marketingová společnost.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Nový způsob odběru zboží Pick up in Store slaví úspěchy

Nový způsob odběru zboží Pick up in Store slaví úspěchy

Společnost Netcommerce s.r.o. Praha, provozovatel e-shopu Digipoint.cz, vyhodnotila po třech a půl měsících zavedení nové služby Pick up in Store. Tento způsob nyní využívá 85 % procent jejich zákazníků.

Inzerce | 28

Šéfredaktor Živě je slavný. Chcete také?

Šéfredaktor Živě je slavný. Chcete také?

Šéfredaktor Živě má možnost získat vlastní heslo v databázi International Who`s Who of professionals. Poměrně lákavá nabídka je však jen dokonalou ukázkou sociálního inženýrství. Polechtat ego člověka a získat podrobné údaje o jeho životě je strašně jednoduché.

Otakar Schön | 19

Aplikace na dálku

Aplikace na dálku

Progress Software je aktivní na poli ASP, což je anglická zkratka pro Application Service Provider a znamená softwarovou firmu, která svým zákazníkům poskytuje aplikace formou pronájmu. Na výroční partnerské konferenci v Barceloně představoval jak firmy, které tohoto modelu využívají, tak jejich dodavatele.

ComputerAktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor