Lite-on

Přečtěte si o tématu Lite-on. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Lite-on, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Lite-on.
Duel 52× vypalovacích mechanik - LiteOn versus MSI

Duel 52× vypalovacích mechanik - LiteOn versus MSI

Dobrý den, vážení příznivci vypalování, pálení či chcete-li zálohování. Zdravím vás ze svého komentátorského stanoviště a doufám, že jste na dnešní pekelně vypečený duel řádně nažhaveni. V levém rohu se představuje favorit a nekorunovaný král lidového vypalování. Ano je to on, Lite-On 52×24×52 – zvaný též TYGR z Hongkongu. V pravém rohu máme mladou čínskou krev z tchajwanské líhně dravých talentů MSI, kterou známe spíše z bitevního pole základních a grafických karet.

František Brázdilík|68

ASUS a LITE-ON: lesk a bída vypalování 32x

ASUS a LITE-ON: lesk a bída vypalování 32x

Zatímco top rychlosti mechanik zapisujících na CD-R media se dosud ustálily na čísle 40, posunuly se jejich kolegyně zvládající rychlost 32x velmi rychle do relativně cenově přístupné "vyšší střední třídy". Z dnes vyráběných 12 typů jsme vybrali dva reprezentanty: mechaniku LITE-ON LTR-32126S a ASUS CRW-3212A. Jejich společným znakem je pak to, že patří mezi levnější typy - jejich cena odpovídá ceně vypalovačky TEAC 24x.

Jiří Kwolek|66

Levné LCD panely - 2x v praxi

Levné LCD panely - 2x v praxi

V prvním článku na téma "levné LCD panely" jsme se zabývali technologii současných TFT panelů v rovině obecné a teoretické, nyní si posvítíme na praktické vlastnosti dvou "živých" reprezentantů poslední vlny cenově agresivních elcédeček - panelů, jejichž cena prakticky nepřekračuje 18 tis. Kč bez DPH. I když Lite-On ani Targa nepatři mezi světoznámé značky, odnášeli jsme si z testu panelů DC151 i Visionary V15 velmi dobré dojmy..

PC Tuning|22