Lhostejnost

Přečtěte si o tématu Lhostejnost. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Lhostejnost, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Lhostejnost.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
11 největších zlozvyků při práci s počítačem

11 největších zlozvyků při práci s počítačem

Práci s počítačem většiny z nás provází řada nešvarů. Mohou nám kazit efektivitu práce, ohrožovat bezpečnost, nebo i zdraví. Na co si dát pozor a jak na zlozvyky vyzrát?

David Polesný | 178

Červík ID bflmpsvz…  thanks – lidé jsou nepoučitelní

Červík ID bflmpsvz… thanks – lidé jsou nepoučitelní

Včerejší den byl pěkným důkazem nepoučitelnosti lidstva v otázkách internetových červů. S plynoucím časem získávám dojem, že na světě existuje velké množství lidí schopných otevřít v e-mailu označeném předmětem TENTO EMAIL JE ZAVIROVÁN přílohu VIRUS.EXE.

Vít Jurásek | 25

Umíme to s Delphi, 30. díl – aby se uživatel neopařil

Umíme to s Delphi, 30. díl – aby se uživatel neopařil

To, že při vývoji aplikace v Delphi existuje možnost vytvořit pro řadu akcí klávesovou zkratku (tzv. Hot Key), asi nikoho nezaskočí. Již jsme několik takových momentů společně zažili. Víte ale, že v Delphi existuje přímo komponenta určená k vytváření klávesových zkratek? Dnes si o ní povíme.

Václav Kadlec | 1

Petice za používání otevřených formátů a otevřeného software

Petice za používání otevřených formátů a otevřeného software

14. května tohoto roku, tedy před třemi dny, odstartoval CZLUG (Czech Linux User Group) petici za otevřené elektronické formáty a programy. Zřejmě jste o ní ještě neslyšeli, dle datumu je vidět, že jde o poměrně čerstvou akci. Přesto již se začaly sbíhat podpisy. Pod co ale lidé přispívají svými jmény? Jaký to má význam? Proč je taková akce vlastně pořádána? Má nějakou návaznost na ostatní dění ve světě? Na podobné otázky zkusím v tomto článku odpovědět.

Hynek Hanke | 107Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu