Kvalitní spojení

Přečtěte si o tématu Kvalitní spojení. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Kvalitní spojení, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Kvalitní spojení.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Gigabyte a MSI: herní notebooky s čipy Skylake

Gigabyte a MSI: herní notebooky s čipy Skylake

Na konferenci IFA se objevilo spoustu nových herních notebooků, aktualizované modely různých velikostí představily i společnosti MSI a Gigabyte.

Karel Javůrek | 2

Zaplať, nebo nebude YouTube

Zaplať, nebo nebude YouTube

Velcí internetoví provideři jako UPC tlačí na poskytovatele obsahu a chtějí platit za přenosy dat. Obě strany se v podstatě vydírají. Jde o miliony měsíčně.

Jan Sedlák | 54

Reportáž z nitra alpského superpočítače

Reportáž z nitra alpského superpočítače

Jenom pár metrů od výkonného superpočítače mi jeden z šéfů HP řekl, že Google, cloud-computing a virtualizace svět vážně nespasí. K čemu slouží centrum v Grenoblu?

Jakub Čížek | 9

Levné spojení s kartou OvisLink

Levné spojení s kartou OvisLink

Nemůžete se rozhodnout, kterou značku a typ síťové karty vybrat pro své domácí nebo pracovní počítače? Mám pro vás jeden tip. Mnou testovaný produkt pochází z dílny firmy OvisLink a jedná se o klasickou síťovou kartu pro 10/100megabitový ethernet.

Computer

Pobočkové telefonní ústředny

Pobočkové telefonní ústředny

Vedle v kanceláři zvoní telefon, zadáním kódu si hovor převezmu, hovořím se zákazníkem. Jeho požadavek je však schopna vyřídit jiná osoba, tudíž jednoduchým kódem hovor opět přepojím.

Pavel Šimák


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 5 500 Kč

Test levných herních notebooků

Hrajeme na Xbox Series X

Programy pro kontrolu dětí na počítači