Konečná stanice

Přečtěte si o tématu Konečná stanice. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Konečná stanice, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Konečná stanice.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Velký srovnávací test 16 procesorů

Velký srovnávací test 16 procesorů

Vývoj výrobních postupů procesorů neustále postupuje kupředu, a tak si dnes můžete dopřát velmi výkonné procesory s nízkou spotřebou. Jaký by měl být ideální procesor a jak jsou na tom jednotlivé modely s výkonem, se dozvíte z následujícího testu.

Computer | 92

Levněji už to nejde, aneb Giga za hubičku...

Levněji už to nejde, aneb Giga za hubičku...

Rado nám poslal článek popisující svou pouť k výkonnému PC. Není to sice ta správná metoda, kterou bychom mohli s klidným svědomím doporučit... Co jiného však dělat, když ale požadavky jsou vysoké, rozpočet napjatý ale odvaha je zato veliká. Berte to prostě jako článek do rubriky: "Mé zkušenosti s hardwarem". Tímto vyzývám i ostatní aby se také pokusili o napsání článku na HW téma (může být na lobovolné téma, které se hodí do PCtuningu) - ty nejlepší odměníme! Článek s nejlepší odezvou bude odměněn HW! Své náměty a články posílejte zde: joro

Rado: Při výběru hardware pro své nové PC mi bylo jasné, že u desek s chipsetem VIA KT133 je výkonový rozdíl mezi tím nejlevnějším a nejdražším typem docela nepatrný, rozdíl bývá pouze v komfortu, výbavě (+ také v kvalitě provedení a stabilitě) a samozřejmě v ceně.

PC Tuning | 3Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky