Kóma

Přečtěte si o tématu Kóma. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Kóma, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Kóma.
Microsoft přiznává, že neměl kupovat Nokii

Microsoft přiznává, že neměl kupovat Nokii

Redmondská korporace propustí dalších bezmála 8 000 zaměstnanců a odepíše prakticky celou akvizici mobilní divize Nokie. Stahují se nad mobilními Windows mračna?

Jakub Čížek|216

Kdybyste v roce 2002 koupili tyto akcie, budete milionáři

Kdybyste v roce 2002 koupili tyto akcie, budete milionáři

Představte si, že byste v roce 2002 koupili nějakou tu akcii technologických velikánů a pak upadli do desetiletého kómatu. Kdo by dnes byl šťastný milionář a kdo by naopak zbankrotoval?

Jakub Čížek|29

Opožděný nekrolog pro Mozillu browser Suite

Opožděný nekrolog pro Mozillu browser Suite

V polovině března oznámila nadace Mozilla, která vyvíjí známé alternativní prohlížeče a další aplikace, ukončení oficiální podpory své vlajkové lodi – balíku Mozilla browser Suite. Nyní se na něj můžeme podívat poněkud střízlivěji, protože emoce vyvolané tímto krokem už pozvolna opadávají.

Vojtěch Bednář|66

Good bye, Lenin!  S.E., Želary, Zvrácený a další novinky na DVD

Good bye, Lenin! S.E., Želary, Zvrácený a další novinky na DVD

Tradiční přehled novinek na DVD: Tenkrát v Mexiku, Hodný, zlý a ošklivý, Good bye, Lenin! S.E.,Želary, Zvrácený,Bazén, In America, Nesnesitelná krutost, Minority Report, Frankensteinova nevěsta, Americký prezident, Revue filmů Charlie Chaplina a nakonec jedno nadupané hudební DVD od Support Lesbiens.

Lukáš Honek|8