Jediné omezení

Přečtěte si o tématu Jediné omezení. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Jediné omezení, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Jediné omezení.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Seznámení s Windows Intune 4. generace (Wave D)

Seznámení s Windows Intune 4. generace (Wave D)

Na konci roku 2012 uvolnil Microsoft již čtvrtou verzi své cloudové služby Windows Intune, sloužící ke správě počítačů a mobilních zařízení. Pojďme se společně podívat, k čemu slouží.

Microsoft TechNet

Černobíle: Souboj o síťovou neutralitu

Černobíle: Souboj o síťovou neutralitu

Google a Verizon nedávno představili koncept síťové neutrality a svobodného internetu. Podle nich by provider neměl zasahovat do toho, jaké porty a obsah uživateli povolí. Jak to vidíme my?

Jakub Čížek | 12

RegToy: úprava nastavení Windows

RegToy: úprava nastavení Windows

V softwarových archivech najdete mnoho nástrojů určených k úpravám skrytých vlastností Windows. Tweakovací programy vlastně dělají jediné: umožní uživateli jedním klepnutím změnit nějakou hodnotu v registrech, případně v nějakém konfiguračním souboru. Nenápadný prográmek RegToy dělá to samé, avšak nabízí i něco navíc.

Jan Polzer | 1

Také CAD aplikace mohou být zdarma

Také CAD aplikace mohou být zdarma

V tomto článku se podrobněji seznámíme s některými free 2D CAD systémy. Výběr popisovaných CAD systémů vycházel víceméně ze dvou kritérií. Za prvé budí dojem, že mohou být použitelné v praxi. Za druhé jejich komerční verze v Čechách a na Slovensku nikdo neprodává. A proč o těchto aplikacích vůbec píšeme? Přestože jsou zdarma, jedná se často o poměrně kvalitní nástroje. I v těchto oborech tak existuje alternativa zdarma jako argument proti softwarovému pirátství.

Jan Pajerchin | 62

Program: MailWasher Free – past na spam!

Program: MailWasher Free – past na spam!

Plní se vaše emailová schránka závratným tempem nevyžádanou poštou? Přesahuje již počet mailů s viry všechny meze? S tím vším je teď konec. Všechny problémy za vás vyřeší utilitka MailWasher Free.

Kamil Gric | 18

Pomocníci zadara 7.

Pomocníci zadara 7.

Po delší prodlevě se stejně jako v předchozích dílech našeho miniseriálu i dnes podíváme na několik programů, které by nám mohly pomoci v práci s počítačem a někdy by ji mohly i celkem slušně ulehčit. Dnes se podíváme na freewarovou tvorbu textových efektů, vytvoříme si efektní posouvací lišty v IE a nakonec si vytvoříme efektní tlačítka pro webové stránky v ryze českém programu.

Michal Malich | 6

Servant Salamander 2.0 k dispozici, FTP v něm ale není

Servant Salamander 2.0 k dispozici, FTP v něm ale není

Správce souborů Servant Salamander se již bezpečně řadí do zlatého fondu původního českého freewaru a sharewaru. Minulý týden uvedená verze 2.0, která je zatím dostupná jen v angličtině přináší řadu novinek. Netrpělivě očekávaný klient FTP mezi nimi ale není.

Tomáš Holčík | 16

Kniha jízd v počítači úplně zadarmo

Kniha jízd v počítači úplně zadarmo

Ať již potřebujete vést knihu jízd z jakéhokoli důvodu, budete jen těžko hledat kvalitní program, za který nebudete muset platit. Jeden ale převyšuje prakticky veškerou konkurenci, a smíříte-li se s nemožností tisku, můžete jej bez dalších omezení používat úplně zadarmo.

Karel Kilián | 13

Hraji si, tedy nezlobím

Hraji si, tedy nezlobím

Opuštěný dětský pokoj se smutnými hračkami nebývá to pravé. Oživit ho mohou třeba vaše děti v Klubíčku her.

Computer


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest SSD s kapacitou 1 TB

Srovnávací test robotických vysavačů

Vybíráme nejlepší telefony na trhu

Jak zlepšit zvuk televize