Jediné klepnutí

Přečtěte si o tématu Jediné klepnutí. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Jediné klepnutí, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Jediné klepnutí.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Zoetrope: internetový stroj času

Zoetrope: internetový stroj času

Internet je největší knihovnou lidských vědomostí, kyberinformace ale může mít poměrně jepičí život. Naštěstí existují nástroje, které dokážou uchovat všechny její proměny v průběhu času.

Jakub Čížek|6

Z rodiny Adobe CS3: Ultra a Soundbooth

Z rodiny Adobe CS3: Ultra a Soundbooth

Mezi další členy rodiny Adobe CS3 patří i programy, které se v balíku Production Premium vyskytují poprvé.

Michal Hrabí|6

Phishing Doctor: ochrana proti internetovým podvodům

Phishing Doctor: ochrana proti internetovým podvodům

Téma phishingu nedávno opět vyplulo na povrch. Stalo se tak díky publicitě okolo podvodného e-mailu rozesílaného nejenom klientům České spořitelny. Buďte na podobné podvody připraveni – pravděpodobně se budou objevovat stále častěji. Vedle zdravého rozumu vám může s ochranou před phishingem pomoci program Phishing Doctor.

Jan Polzer|13

Osmý Acrobat přichází na scénu

Osmý Acrobat přichází na scénu

Adobe Acrobat, aplikace pro tvorbu souborů PDF, se dočkal nové verze. Přichází s novinkami v oblasti spolupráce více uživatelů v podnikové síti, s novou řadou elektronických dokumentů PDF.

Jan Polzer|34

Myš se zabudovaným LCD displejem

Myš se zabudovaným LCD displejem

Také si myslíte, že myš by měla být především něco, co se vám schová do dlaně a čím ovládáte svůj počítač? Ve většině případů tomu tak skutečně je. Ovšem najdou se i firmy, které mají na věc zcela jiný názor. Mezi ně patří například německá firma ComMouse.

Computer|5


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak prodloužit výdrž notebooku

Velké testy: gamepady a inkoustové tiskárny

Důkladný test Sony Playstation 5