Interní označení

Přečtěte si o tématu Interní označení. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Interní označení, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Interní označení.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Intel Iris: výkonné integrované grafiky pro čipy Haswell

Intel Iris: výkonné integrované grafiky pro čipy Haswell

S novou architekturou Haswell se Intel pokouší výrazně zlepšit výkon a technologii svých integrovaných grafických čipů. Přichází i nová značka Iris.

Karel Javůrek | 12

Intel Centrino Pro: nová generace notebooků přichází

Intel Centrino Pro: nová generace notebooků přichází

Intel před lety přišel s nápadem, který se časem ukázal jako krok správným směrem – namísto propagace mobilních procesorů vsadil na celou platformu – tedy nejen na procesor, ale i na čipovou sadu a vše, co s tím úzce souvisí. Značka Centrino se stala velmi rychle ve světě notebooků známým pojmem, objevilo se již několikero generací notebooků s nálepkou „Centrino“. Poslední z nich označil Intel jako „Centrino Pro“. Pojďme se podívat, co nového tato platforma přináší.

Adam Vágner | 13

TRAK – nová kolekce mp3 přehrávačů od UMAXu

TRAK – nová kolekce mp3 přehrávačů od UMAXu

Sluníčko už pomalu nabírá na síle a začíná vytlačovat paní Zimu. Lechtá nás svými paprsky a láká ven. Než však získá trůn, ještě to nějakou dobu potrvá. Pokud si chcete jaro a pocit hřejivého sluníčka vyčarovat již teď, pořiďte si jeden z nových mp3 přehrávačů nové řady TRAK, o které rozšiřuje svoji nabídku společnost UMAX Czech a. s.. Uvidíte, že Vám bude hned lépe na těle i na duši.

tisková zpráva


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky