Intel * * AMD

Přečtěte si o tématu Intel * * AMD. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Intel * * AMD, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Intel * * AMD.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Testy čipů Ryzen 3000: AMD překonává Intel ve výkonu, přitom stojí méně

Testy čipů Ryzen 3000: AMD překonává Intel ve výkonu, přitom stojí méně

** Testy nových procesorů Ryzen 3000 od AMD jsou venku ** Výkon ve většině aplikací překonává konkurenci od Intelu ** AMD je přitom zároveň neuvěřitelně výhodné v poměru ceny i výkonu

Karel Javůrek | 175

Intel / AMD - cenová válka pokračuje...

Intel / AMD - cenová válka pokračuje...

Po zveřejnění finančních výsledků firmy AMD za poslední čtvrtletí (které nebyly příliš optimistické) se začalo nahlas mluvit o tom, že by se razantní cenový sestup, díky němuž finančně "krvácejí" oba procesoroví potentáti, Intel i AMD, měl v jejich vlastním zájmu zpomalit. Přesto, že by takový krok byl logickým vyústěním více než roční procesorové bitvy, kdy ceny 1000MHz modelů klesly pod 5000 Kč (! v případě AMD Athlonů), žádná ze zúčastněných firem nechce - ani na této horké "frontě" - ustoupit ani o píď.

PC Tuning | 5

Nové procesory Intelu, AMD snižuje ceny

Nové procesory Intelu, AMD snižuje ceny

Včera Intel představil nové procesory Coppermine. Jaké procesory tedy byly přesně uvedeny, jak jsou výkonné a kolik budou stát?

Tomáš Holčík | 11Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu