Hellfire

Přečtěte si o tématu Hellfire. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Hellfire, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Hellfire.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Nástupce Reapera: U.S. Air Force plánují nahradit populární dron MQ-9 Reaper | Zdroj:  Defense.gov

Nástupce Reapera: U.S. Air Force plánují nahradit populární dron MQ-9 Reaper

** Čas bojových dronů MQ-9 Reaper se chýlí ke konci ** Reapery by měly být nahrazeny novými stroji ** Jak by jejich nástupci měli vypadat?

VTM | Stanislav Mihulka

Bojové drony testují použití chytrých pum

Bojové drony testují použití chytrých pum

** Američtí vojenští vývojáři se snaží snížit náklady na výrobu a provoz bojových dronů ** Součástí těchto snah je i nedávné zahájení testů chytrých naváděných pum GBU-38 JDAM ** Jedna taková puma stojí asi 20 000 USD, což je zlomek ceny řízené střely AGM-114 Hellfire

VTM | Stanislav Mihulka | 5

Computer 11/02

Computer 11/02

TÉMA: Počítače v Japonsku. Z regálu do vozíku, z vozíku do auta, z auta na stůl aneb počítač ze supermarketu. Vyplatí se? Posuďte sami – otestovali jsme 9 sestav.

Computer

Computer 2/02

Computer 2/02

Téma: Jak se vyvíjí akce „Internet do škol“? Otestovali jsme deset záložních zdrojů napájení.

Computer

Velmi tichý společník

Velmi tichý společník

Počítače firmy Mironet mají pověst velmi tichých strojů. Přispívá k tomu několik faktorů, mezi něž můžeme zařadit speciální chladiče s regulací otáček nebo ztlumení hluku v celé počítačové skříni. Tím se podstatně sníží úroveň nežádoucích zvukových efektů, které z počítače vycházejí. A to je vlastnost v již tak hlučných prostorách kanceláří k nezaplacení. Nejinak tomu bylo i u námi testovaného modelu – Mironet 9045 Hellfire.

Computer | 51

Computer 11/01

Computer 11/01

Bez telefonování a elektronické komunikace si dnes už svůj život umí představit málokdo. A to ještě není rozšířené telefonování prostřednictvím Internetu. Naštěstí - vyvolává závislost.

Computer

Diablo II – na co můžete těšit

Diablo II – na co můžete těšit

Je to již nějakou tu dobu, co jsme měli možnost zahrát si první díl hry Diablo. Podívejme se, co bude obsahovat pokračování.

Karel MoravecAktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor