Half Life

Přečtěte si o tématu Half Life. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Half Life, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Half Life.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
World Cyber Games 2002

World Cyber Games 2002

Mistrovství České republiky a Slovenské republiky

redakce

Computer 24/01

Computer 24/01

Ještě se rozmýšlíte, jaké vánoční dárky koupit svým blízkým? Než se rozhodnete, přečtěte si o novém operačním systému od Microsoftu. Podrobný test 20 skříňí typu MIDI tower.

Computer

ATI vrací úder: Radeon 8500

ATI vrací úder: Radeon 8500

Už se zdálo, že ATI přestává rychlému tempu nVidie stačit. Ale opak se stal pravdou. ATI uvádí svůj nejrychleší, nejvyspější a technologicky nejvíc nadopovaný čip ve své historii. Jeho jméno zní Radeon 8500. Nic neříká? Je to přece náš starý známý, již dlouho ohlašovaný Radeon 2 ! Dokáže tento brouček s 60 milióny tranzistory svrhnout z pomyslného grafického trůnu GeForce 3? Pojďme se na něj podívat blíž ...

Jan Dudek | 64

Podávejte chlazené! Gigahertzový Celeron v lednici

Podávejte chlazené! Gigahertzový Celeron v lednici

Na Internetu a v odborných časopisech se často hovoří o přetaktování procesorů. Ať již přetaktováváte pomocí frekvence sběrnice (u Celeronů a Pentia III) nebo násobitele (u Duronů a Athlonů), zvýšení frekvence vede vždy k většímu zahřívání procesoru a většinou i ostatních komponent. Co s tím? Chlaďte!

Computer | 29

Sound Blaster Live! Platinum 5.1: Zvuk jako zvon

Sound Blaster Live! Platinum 5.1: Zvuk jako zvon

Vlajkovou lodí mezi zvukovými kartami firmy Creative je bezesporu model Sound Blaster Live! Platinum 5.1. Už z názvu je patrné, že nejlepšího výsledku dosáhnete s šesti reproduktory v soustavě 5 + 1.

Computer | 12

Do každého rohu jeden

Do každého rohu jeden

Reproduktor je součástka vskutku historická, měl ho v rádiu už váš praděda. Pak někoho napadlo použít reproduktory dva a stereofonní hudba byla na světě. Trvalo to desetiletí, protože nikdo po více reproduktorech netoužil, nakonec máme (většinou) jen dvě uši. Změny nastaly až v posledních letech. Nejdříve to byl osamocený basový reproduktor (tzv. subwoofer) a hitem posledního roku se v domácnostech stal systém 5.1 inspirovaný ozvučením sálů kin.

Computer | 6

Acer TravelMate 730: kancelář v tašce

Acer TravelMate 730: kancelář v tašce

Stále existují lidé, pro které je notebook jen kompromisem mezi výkonem stolního počítače a přenositelností tužky s papírem. Nevěřte jim. Takový Acer TravelMate 730 nemá ke kompromisům důvod.

Computer | 1

Who stays the same?

Who stays the same?

Zatímco v běžném světě se slova jako změna používají jen při významných způsobech změny života, svět počítačový a najmě pak ten počítačově herní se mění ze dne na den. Dovolíte-li mi nyní, pokusím se vás uvést do herního dění minulého týdne, které pečlivě monitorovali redaktoři serveru Doupě.

Ladislav Valík

Sound Blaster Live! 1024

Sound Blaster Live! 1024

Sound Blaster Live! 1024 je mírně modifikovanou verzí SB Live! Value. Jedná se tedy o mladší sestru nejprodávanější (a nejpopulárnější) 3D zvukové karty s čtyřkanálovým výstupem. Mohu říci, že se i v tomto případě jedná o opravdového zvukového mistra (viz zvukové ukázky)...

PC Tuning | 1

Test: Agent Voodoo 003

Test: Agent Voodoo 003

nove logo 3dfxZ dobře informovaných kruhů pronikla informace, že se na českém trhu 3D grafických karet objevil nový černý kůň. Již dříve se něco šuškalo ale teď je to skutečně tady – Voodoo 3. Jeden exemplář se nám podařilo zachytit k výslechu a zdá se, že se jedná nikoliv o zelenáče, ale o skutečného 3D bijce.

Jiří Kwolek | 1

Caleb se vrací a není sám

Caleb se vrací a není sám

Recenze hry Blood 2.

Aleš Kalina | 4

Half-Life: znepokojivé otázky

Half-Life: znepokojivé otázky

Konečně trefa do černého. Chlapíci z vývojového týmu Valve dali hlavy dohromady, čímž několikanásobně překročili kritické množství invence na metr krychlový a způsobili explozi hodnou atomového věku.

Aleš Kalina | 7

A3D, EAX či DS3D? Aneb jak se vyznat ve standardech 3D zvuku

A3D, EAX či DS3D? Aneb jak se vyznat ve standardech 3D zvuku

Jaké jsou základní charakteristiky jednotlivých formátů prostorového zvuku a jakou kartu si nejlépe vybrat.

Richard Musil

První sériová grafická karta 4xAGP a nový čip Savage 4 Pro

První sériová grafická karta 4xAGP a nový čip Savage 4 Pro

CNC Praha uvádí na trh první 4xAGP grafickou desku s čipem SAVAGE 4 Pro od společnosti S3.

tisková zprávaAktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu