Guild Wars

Přečtěte si o tématu Guild Wars. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Guild Wars, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Guild Wars.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Computer 18/12: velký test 15 monitorů pro náročnější

Computer 18/12: velký test 15 monitorů pro náročnější

Poradíme vám se stavbou malé domácí sítě i s výběrem lepšího monitoru, otestovali jsme jich hned patnáct.

Časopis Computer

Novinky ze světa open source: Linux přidá podporu USB 3

Novinky ze světa open source: Linux přidá podporu USB 3

Zaměstnanci IBM prý opouští Office od Microsoftu a ten pro změnu zakládá nadaci na podporu open source. Známe pět nejlepších novinek nového linuxového jádra a OpenOffice.org 3.2.

Jiří Eischmann | 34

IBM pořádá virtuální konferenci o hrách

IBM pořádá virtuální konferenci o hrách

Společnost IBM oznámila, že bude pořádat první ze série konferencí o videohrách on-demand. Konference se uskuteční 1. června od 15.30 do 18.30 a svede dohromady přední výrobce her i odborníky z průmyslu, kteří budou diskutovat o otázkách, jež jsou přímo spojené s uváděním, řízením a distribucí on-line her. Tato první virtuální konference o videohrách umožní odborníkům z celé Evropy zapojit se do debaty o problémech, překážkách a úspěšných strategiích tohoto průmyslu. Pro účast se stačí zaregistrovat na adrese www.ibm.com/vrm/gamesconference. Konference bude rovněž k dispozici ve formě video-on-demand po skončení akce.

tisková zpráva


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: nejlepší notebooky do 20 000 Kč

Test 8 levných IP kamer

Jak vybrat bezdrátová sluchátka

Testujeme Android 11