Good Luck

Přečtěte si o tématu Good Luck. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Good Luck, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Good Luck.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Máte nestabilní počítač? Zkuste to v ložnici!

Máte nestabilní počítač? Zkuste to v ložnici!

V následujícím krátkém příspěvku vás seznámím s dalším možným viníkem některých "nadpřirozených" poruch počítače. Může se totiž stát - a mně se to stalo nedávno - že se nestabilita počítače projevuje docela zákeřným a naoko nevysvětlitelným způsobem (vše bývá ještě peprnější v okamžiku, kdy dříve zpupné PC seká v servisu dobrotu). Článek jsme pojali jako minikvíz: v první části vám klademe otázku a vy se k ní můžete vyjádřit - výsledek se pak dozvíte ve 13h.

Jiří Kwolek | 157

Servis: Jak naprogramovat nový BIOS

Servis: Jak naprogramovat nový BIOS

Změna BIOSu je často jedinou cestou, jak přinutit neposlušný board ke komunikaci s HW. Není to sice všelék, ale může pomoci np. při upgradu hardwaru. I zde však platí: "Neopravuj, co je v pořádku".Pamatujte, že BIOS jako takový není nositelem výkonu, ale spíše "servisním panelem" počítače. Je to něco jako pojistková a rozvodná skříňka v automobilu. Pokud tedy montujete nové "železo" (jako autoalarm) musíte někdy zasáhnout i tam. Zápornou stránkou flashování (jak se často říká procesu přepalování obsahu FlashROM) je určité riziko celé operace - proto zvažte, zdali to za to stojí…

PC Tuning | 11

Krátké info o deskách s i810

Krátké info o deskách s i810

Dnes se krátce zaměřím na desky s čipsetem i810. Pokusím se stručně odpovědět, na otázky které vás zajímají (odpovědi na ně často neznají mnozí prodejci HW): Je i810 perspektivní? Jaký je jeho grafický výkon? Jaké existují verze a provedení? ...

PC Tuning

Optimální nastavení BIOSu - část 3.

Optimální nastavení BIOSu - část 3.

Tato analýza vychází z dalšího důkladného průzkumu a benchmarků. Výsledkem je sice stručné, ale tentokrát mnohem konkétnější doporučení. Nemusíte tedy sami příliš experimentovat. Stačí jen nastavit a jít! Nespoléhejte se na výchozí nastavení - čtěte!

PC Tuning | 1Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF