Forced

Přečtěte si o tématu Forced. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Forced, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Forced.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
SQL Server a vysoká dostupnost – II.

SQL Server a vysoká dostupnost – II.

V dnešním díle seriálu o vysoké dostupnosti SQL Serveru se podíváme detailněji na zcela novou funkci AlwaysOn. AlwaysOn je dostupná od verze SQL Server 2012.

Microsoft TechNet | 1

Nová "I" varianta emailového červa Mimail

Nová "I" varianta emailového červa Mimail

Nový červ I-worm.Mimail.I, šířící se aktuálně Internetem, patří do "úspěšné" rodiny červů Mimail. Prvně byl oficiálně zaregistrován 13. listopadu 2003 v 22:52GMT a za zemi původu byla stanovena Francie.

Vít Jurásek | 15

MP3 Media Studio – jednoduchá správa MP3

MP3 Media Studio – jednoduchá správa MP3

Máme tu další program, který umí vše s formátem MP3. Vyniká především svojí jednoduchostí, zajímavým vzhledem a rychlostí, která určitě potěší. Pokud se chystáte vytvářet MP3 ve větším počtu, určitě se vám tento prográmek bude hodit.

Petr Bašta | 1

Windows 2000 CZ: češtině dokořán

Windows 2000 CZ: češtině dokořán

Úložiště, Fondy médií, Fyzická umístění, Vynucený hardware – říkají vám tato slova více než jejich anglické protějšky Storage, Media Pools, Physical Locations, Forced hardware? Pak je nejvyšší čas sáhnout po české verzi Windows 2000 CZ, ve kterých se tyto pojmy objevují.

Computer | 16


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky