EST

Přečtěte si o tématu EST. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem EST, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu EST.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Maďaři chtějí vytěsnit Uber, Estonsko s ním naopak spolupracuje

Maďaři chtějí vytěsnit Uber, Estonsko s ním naopak spolupracuje

Najdete lepší demonstraci rozdílu mezi zkostnatělým a moderním státním aparátem, než přístup k „alternativní taxislužbě“ Uber? Středověk vs. 21. století.

Filip Kůžel | 72

eStránky.cz: revoluce v tvorbě webových stránek

eStránky.cz: revoluce v tvorbě webových stránek

Již nemusíte překonávat technické překážky při tvorbě webu, s revolučním systémem eStránky.cz na tvorbu webových stránek založíte svůj web během několika minut. Vše je jednoduše nastavitelné v přehledné administraci, vybrat si můžete z řady pěkných designů a pro vytvoření kompletního webu nemusíte umět vůbec nic z HTML.

Inzerce | 41

Internet v praxi: Komunální volby v Estonsku, dočkáme se i u nás?

Internet v praxi: Komunální volby v Estonsku, dočkáme se i u nás?

Bez většího zájmu českých internetových médi proběhly v polovině října v Estonsku komunální volby, ve kterých bylo možné odevzdat svůj hlas i s pomocí internetu. Přestože se nejednalo o historicky první on-line hlasování v praxi, internet bylo možno použít například při primárkách Demokratické strany v Arizoně v roce 2000 a v Michiganu v roce 2004 nebo při několika referendech ve švýcarské Ženevě, bylo Estonsko první zemí, která umožnila tento způsob hlasování ve volbách s celostátním rozsahem.

Václav Rada | 26

Rex mortus est! Vivat Titanium!

Rex mortus est! Vivat Titanium!

Král je mrtev! V tomto případě však nehovoříme o člověku, ale o grafické kartě GeForce 3. Po půl roce kralování je sesazena z pomyslného grafického trůnu následníkem z vlastních řad. Novým králem není nikdo jiný než - GeForce 3 Ti 500. My vám přinášíme exkluzivní recenzi první prodávané grafické karty s tímto čipem u nás. Stojí si za to Titanium 500 pořídit? Jaká je budoucnost 3D grafiky? Čtěte dál ...

Jan Dudek | 73


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: nejlepší notebooky do 20 000 Kč

Test 8 levných IP kamer

Jak vybrat bezdrátová sluchátka

Testujeme Android 11