El Pas

Přečtěte si o tématu El Pas. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem El Pas, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu El Pas.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Místo klasického topení může doma hřát kus datacentra. Zdarma

Místo klasického topení může doma hřát kus datacentra. Zdarma

** Q.RAD je radiátor pro domácnosti, který topí díky výpočetním procesorům uvnitř ** Topení se podílí na distribuovaných výpočtech ** Uživateli jsou zpětně propláceny náklady na elektřinu, takže topí zdarma

David Polesný | 97

Pavlína Kvapilová: Experimentujeme v přímém přenosu

Pavlína Kvapilová: Experimentujeme v přímém přenosu

Česká televize přináší jednu on-line novinku za druhou – aplikace, krizovou mapu, volební speciály... Stojí za nimi Divize nových médií v čele s Pavlínou Kvapilovou. TAG rozhovor.

Jan Boček | 22

Gamez.cz startuje

Gamez.cz startuje

Dne 20.4.2001 byl uveden do provozu herní portál Gamez.cz. Jako první v české Republice spojuje tento projekt dohromady herní magazín, jež publikuje denně články a kvalitní internetový vyhledávač. Vzhledem k této kombinaci má projekt ambice stát se nejnavštěvovanějším herním server v ČR.

tisková zpráva

Vodní chlazení procesoru

Vodní chlazení procesoru

Aneb "Návod jak zcela určitě uchladit i ten nejžhavější procesor". Tento příspěvek mi před časem poslal Karlos. Popsaný postup sice nepatří mezi doporučované metody chlazení (je spíše řešením pro kutily a opravdu skalní experimentátory), přesto stojí za četbu. Pokud však chcete vidět chlazení principu "a lá" Favorit v provozu rozhodně čtěte... Předávám ti slovo, Karlosi

PC Tuning | 1Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF