Dvojí typ

Přečtěte si o tématu Dvojí typ. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Dvojí typ, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Dvojí typ.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
5 aplikací, jimiž lze nahradit zdražený Evernote

5 aplikací, jimiž lze nahradit zdražený Evernote

** Evernote před měsícem zdražil placené tarify a zásadně osekal ten neplacený ** Konkurence nabízí aplikace na webu i pro mobilní platformy ** Za většinu z nich není třeba platit

Stanislav Janů | 54

Pětitunový Mark I a Bellův patent prvopočátků telefonu

Pětitunový Mark I a Bellův patent prvopočátků telefonu

Také v týdnu od 6. do 12. března si připomínáme zajímavá výročí. Například narození Howarda H. Aikena, otce pětitunového počítače Mark I, nebo patent Alexandera Grahama Bella s názvem Improvement in Telegraphy. Stranou však nezůstává ani průkopnictví moderní počítačové chemie a vznik slavné hry Monopoly.

Ondřej Bitto | 13

Čím se liší C# od C++

Čím se liší C# od C++

Asi tak každých deset let se objevuje nový styl programování. V osmdesátých letech to byl Unix a programovací jazyk C, v devadesátých Windows a C++, nyní je výhodné se naučit jazyk C# a .NET Framework. Tento článek nepopisuje základy jazyka C#, ale zaměřuje se na rozdíly jazyka C# a C++ a je tedy určen zejména pro zkušenější C++ programátory.

Tomáš Holub | 79

Seriál o C++ pro úplné začátečníky; díl 3.

Seriál o C++ pro úplné začátečníky; díl 3.

Dnes dokončíme proměnné, naučíme se definovat nové typy a vytvářet pole proměnných. Dozvíme se co je to příkaz a výraz a také si ukážeme jakými operátory C++ disponuje a ty v dalším díle využijeme při řízení programu.

Jakub Lanc | 17

Canon BJC-4300 - dvě hračky v jedné

Canon BJC-4300 - dvě hračky v jedné

Recenze stolní tiskárny BJC-4300, která obsahuje tiskárnu i skener v jednom provedení.

Petr BrožaAktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky