Dopravce
Přečtěte si o tématu Dopravce. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Dopravce, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Dopravce.
** Věděli jste, že lze zapnout čerstvé letecké snímky? ** Víte, že můžete sbírat body za vylepšování map? ** Tušíte, kdy bylo naposledy nafoceno vaše město?
Jakub Čížek
|
15
** Počítač Altair se stal prvním komerčně úspěšným osobním mikropočítačem ** Jeho vznik doprovází zajímavé náhody ** Kdyby kurýr neztratil balíček, mohla být historie počítačů docela jiná
Pavel Tronner
|
5
** Český tým se rozhodl vstoupit do oblasti právních nároků při problémech s leteckou dopravou ** Zaměřuje se na zpožděné lety, ale třeba i ztracené kufry ** ClaimAir dokáže za vás vyřešit administrativu a získat odškodné od aerolinek
Karel Javůrek
|
10
** Pokud se vám pro nákup nechce do supermarketu, nechte si jej přivést domů ** Zboží lze objednávat na webu i v aplikacích ** Některé služby za vás objedou i menší specializované prodejny
Stanislav Janů
|
38
** Využijte novodobých možností a cestuje neuvěřitelně levně ** Letenky můžete na internetu sehnat za zlomkové ceny ** Levně lze různými službami vyřešit i ubytování
Stanislav Janů
|
9
(Inzerce) V objednávkách na dobírku je často blokováno až 20 % objemu finančních toků e-shopu.
Inzerce
Rozjetá česká mobilní vývojářská společnost STRV otevře pobočky v Brně a San Francisku. Plánuje nabírat 40 lidí za měsíc a postupně pěkně roste v tržbách.
Jan Sedlák
|
2
Majitelka a šéfka Zásilkovna.cz Simona Kijonková v rozhovoru mluví o informačních technologiích, investici do vývojářů Myps a e-shopovém trhu.
Daniel Novák
|
5