Delaware

Přečtěte si o tématu Delaware. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Delaware, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Delaware.
Have I Been Trained? Webová stránka zjistí, jestli vaše fotky používá AI | Zdroj: Midjourney

Have I Been Trained? Webová stránka zjistí, jestli vaše fotky používá AI

Jakub Čížek

Autorské právoUmělá inteligenceWeb
V USA levněji než v Evropě? Proč jsou ceny v dolarech obvykle nižší než v eurech či korunách? | Zdroj: martaposemuckel / Pixabay

V USA levněji než v Evropě? Proč jsou ceny v dolarech obvykle nižší než v eurech či korunách?

** Platíme v Evropě více než v USA? Ano i ne ** U nás máme jiné daně a další poplatky ** Někteří výrobci ale skutečně mohou bezdůvodně zdražit

Lukáš Václavík|62

E-shopy
High-tech systém s rozšířenou realitou dokáže vyhledávat výbušná zařízení

High-tech systém s rozšířenou realitou dokáže vyhledávat výbušná zařízení

** Improvizovaná výbušná zařízení představují jednu z nejvíce smrtících zbraní dnešních konfliktů nízké intenzity ** Pentagon s nimi hodlá bojovat a financuje výzkum různých technologií, které by americkým vojákům proti nim mohli pomoci ** Jednou z těchto technologií je i nový systém s rozšířenou realitou

Stanislav Mihulka|7

VojenstvíRozšířená realita
Kdo stojí za úspěchem Googlu, Applu a Microsoftu

Kdo stojí za úspěchem Googlu, Applu a Microsoftu

Google, Apple, Microsoft. Ty obry obdivujeme i nenávidíme. Jsou bohatí, všemocní, jsou technologickými inovátory. Za jejich pokrokem ale často stojí drobné a zapomenuté firmy.

Jakub Čížek|36

HP a Compaq opět u soudu

HP a Compaq opět u soudu

Tři týdny trvalo sčítání hlasů akcionářů, hlasy jsou dávno sečteny, ale spory okolo fúze nekončí. Dnes začíná soudní spor.

Marek Němec

Superpočítač se stovkou Athlonů

Superpočítač se stovkou Athlonů

Univerzita Delaware instalovala první superpočítač s procesory AMD Athlon. Počet procesorů dosáhl 128, což zřejmě stačí na posunutí mezi 200 nejrychlejších superpočítačů na světě.

Patrik Veselík|11

Konečně deska Intelu pro nové Xeony

Konečně deska Intelu pro nové Xeony

Firma Intel uvedla základní desku pro procesory Intel Pentium III Xeon s taktem až 1 GHz s čipsetem od firmy ServerWorks. Je určena pro dvouprocesorové servery, založené na speciálním krytu pro servery Intel SC5000.

Patrik Veselík