Soutěž s Fujitsu Siemens Computers

Soutěž o netbook Amilo Mini, externí disky a flash paměti.

AmiloMini04.jpgZapojte se do boje o hlavní výhru – netbook Amilo Mini. Stačí si založit blog na Živě.cz a napsat článek na téma „design“. Nejlepší články se dostanou do finále, ve kterém budou čtenáři Živě.cz hlasovat o vítězi. Více informací najdete zde.

AmiloMini01.jpg AmiloMini02.jpg AmiloMini03.jpg

Pokud si na psaní článku do blogu netroufáte, nemáte čas nebo byste pro Amilo Mini nenašli uplatnění, můžete zkusit štěstí a získat praktický externí disk nebo flash paměť. Zároveň nám můžetedoporučit článek z blogů, který by si podle vašeho názoru hlavní cenu zasloužil. Stačí do okénka ve formuláři níže vložit URL (adresu z adresního řádku internetového prohlížeče), která odpovídá vámi vybranému příspěvku na blogu Živě.cz.

Storagebird02.jpg Memorybird.jpg

Soutěž končí v úterý 9. prosince o půlnoci. Následně bude určen výherce hlavní ceny a dalších cen (viz podrobná pravidla).


1. Jaká záruka je poskytována na modelovou řadu LIFEBOOK?

2. Na kterou modelovou řadu LCD monitorů je poskytována garance 0 vadných bodů včetně subpixelů?

3. Které modelové řady lze volitelně vybavit UMTS?

4. Opraví vám Fujitsu Siemens Computers notebook pokud se vám do šesti měsíců od koupě náhodně rozbije - upadne na zem, praskne displej apod.?
5. Můžete si u Fujitsu Siemens Computers nakofingurovat vybraná zařízení podle vlastních představ?6. Jak se jmenují stolní počítače od Fujitsu Siemens Computers s možností ekologické certifikace Energy Star 4.0?

7. Jakou mají spotřebu monitory SCENICVIEW P v pohotovostním režimu?

8. Jakým logem jsou označovány ekologické počítače Fujitsu Siemens Computers?

9. Jaký název nese nejmenší notebook z nabídky Fujitsu Siemens Computers?

10. Jak se jmenuje nejvýkonnější externí grafická karta Fujitsu Siemens Computers určená pro notebook AMILO Notebook Sa 3650?

Nápovědu k otázkám naleznete na www.fujitsu-siemens.cz


Vložte URL článku z blogů na Živě.cz na téma design, který vás nejvíce zaujal:

Kontaktní e-mail:
Možnost zapojit se do soutěže trvá od úterý 2.12. do úterý 9.12.2008 23:59:59.

V první části soutěže je pro zapojení do soutěže nutné napsat do blogu provozovaném na Živě.cz příspěvek, který se bude tematicky věnovat designu a zároveň bude splňovat podmínky služby blogů na Živě.cz. Čtenáři Živě.cz pak mohou takové příspěvky v blozích nominovat do finálového výběru. Finálový výběr určuje redakce. Počet vybraných příspěvků do finálového výběru není pevně stanoven. Příspěvky budou hodnoceny podle informační hodnoty a způsobu obsahového i stylistického zpracování. Redakce webu Živě.cz na základě těchto kriterií vybere několik nejlepších příspěvků, které vytvoří finálový výběr. Hlasováním veřejnou anketou na webu Živě.cz pak bude zvolen vítězný příspěvek (získá v anketě nejvíce hlasů). Autor vítězného příspěvku dostane hlavní cenu, tedy Fujitsu Siemens Computers Amilo Mini.

Druhá část soutěže probíhá souběžně s první částí. Soutěžící mohou prostřednictvím tohoto webového formuláře odpovědět na soutěžní otázky. Pokud odpoví správně na všech deset otázek, budou zařazeni do slosování o další uvedené výhry, kromě výhry hlavní. Pokud nebudou nikým zodpovězeny všechny otázky správně, bude rozhodovat losování mezi soutěžícími s největším počtem správných odpovědí.

Výherci budou vyhlášeni do 15. prosince. Výherce hlavní výhry bude kontaktován na e-mail, který uvedl při registraci do služby blogů na Živě.cz, resp. do klubů čtenářů. Výherci losovaných výher budou kontaktováni na e-mail, který uvedou do tohoto formuláře. Pokud nedostaneme odpověď do jednoho týdne, oslovíme dalšího vylosovaného výherce. Výhry není možné vymáhat právní cestou. Podoba výher se může změnit při zachování nebo navýšení jejich hodnoty. Výhry jsou již zdaněny a budou zaslány poštou či jinou přepravní službou.

Ze soutěže jsou vyřazeni zaměstnanci pořadatele i partnera soutěže, včetně rodinných příslušníků. Každý čtenář může napsat více příspěvků na téma design do blogů na Živě.cz a zvýšit tak svoji šanci na výhru. Hlasovat v rámci soutěžního formuláře je rovněž možné opakovaně, nicméně duplicity (na základě e-mailu a IP adresy) budou odstraněny a uznány budou první uvedené odpovědi na soutěžní otázky. Nominované články budou při opakovaném hlasování zařazeny všechny.

Potvrzením tohoto elektronického prohlášení stvrzujete, že souhlasíte se zařazením, správou, zpracováním a uchováním poskytnuté e-mailové adresy společností CPress Media v souladu s podmínkami uvedenými v zákoně č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Aktuální číslo časopisu Computer

Jak rychlé je nabíjení bez drátů?

Test 11 sluchátek pro hráče

Aplikace, které vám zachrání dovolenou

Kompletní přehled datových tarifů