Controllerem

Přečtěte si o tématu Controllerem. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Controllerem, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Controllerem.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Hraní do kapsy: Test přenosné herní konzole Nintendo Switch Lite

Hraní do kapsy: Test přenosné herní konzole Nintendo Switch Lite

Původní Switch od japonské firmy Nintendo spatřil světlo světa už v roce 2017 a od té doby slaví jeden úspěch za druhým. Verze Lite je nejen jeho zmenšeninou, ale dost podstatně mění princip používání.

| Jakub Michlovský

Testování aplikací pro IT profesionály (2.)

Testování aplikací pro IT profesionály (2.)

Jak už jsme si řekli posledně, je testování aplikací spíše doménou vývojářů než IT profesionálů, ale přesto lze najít některé oblasti v průniku jejich zájmů.

Microsoft TechNet

Testování aplikací pro IT profesionály (1.)

Testování aplikací pro IT profesionály (1.)

Existuje několik oblastí, kde se testování aplikací – doména vývojových týmů – prolíná s provozem IT prostředí – tedy doménou IT profesionálů.

Microsoft TechNet

Pod kůži procesorům osmé generace 

Pod kůži procesorům osmé generace 

Není to ani 3 roky, co byly představeny procesory 7. generace, a již tento rok se objeví procesory generace osmé. Vyvíjí je firma AMD a nesou kódové označení K8 nebo Hammer. PCtuning pro vás připravil exkluzivní preview těchto procesorů - zasvětíme vás do tajů architektury K8, dozvíte se nepřeberné množství informací a máme k dispozici první benchmark. Čtěte...   

Jan Dudek | 130

Es áj es...

Es áj es...

Dlouhé řady školních lavic a v nich hardwaroví odborníci celého světa, kteří se učí vyslovovat právě tyto tři písmena - tak to je sen Samuela Liu, prezidenta firmy SIS. Ten nedávno pobavil odbornou veřejnost svým prohlášením, že do konce roku chce mít jeho firma Silicon Integrated Systems na trhu nově prodaných čipových sad pro základní desky podíl celých 50% (konkurenti: Intel, VIA, AMD a ALi). Nyní se zdá, že po posledních krocích této firmičky se tomuto vtipu nikdo už příliš hlasitě nesměje.

Jiří Kwolek | 36

Microstar MSI 815EP Pro-R

Microstar MSI 815EP Pro-R

Doplněno: Pané, že vy rád procesory Intel? Já to poznal na první pohled! Mám totiž pro Vás moc fajnový zbožíčko. Podívejte - eňo, ňuňo bordík pro Pentia III. Umí to frekvence 133, 100 i 66MHz - můžete tam prdnout i Celerónka, jak si budou přát. Chcete vy dobrý bordík, ne? Ten má snad všecko: 6x PCI, CNR, AGP Pro (odběr až 50W) - pche, jasně že to umí AGP 4X. A má to čtyři porty USB a jeden z nich umí i síť PC2PC. Jo, a co byste řekl na rejdy... rád rejdy? Kromě UltraATA/100 je tu totiž pánečku ještě dvoukanálovej řadič disků RAID FastTrak 100. O integrované zvukovce vám ani nepovídám, nojo tu už má každej... Ale co například diagnostické diody D-LED, monitorování napětí, otáček větráků a teplot včetně dálkového měření sondou? A chtějí, jen tak pro jistotu, mít možnost zvýšit napětí procesoru a čipsetu nebo zvyšovat frekvenci sběrnice po 1MHz? Jó pane, to Vám řeknu - není to sice objev Ameriky, ale kdyby u Intelu nevymýšleli a takové věcičky měli před rokem a půl (+ například 100MHz Celerony), samo - za dobrou cenu, tak by se nějaké AMD na ně chytalo těžko... 

Jiří Kwolek | 2

PC2PC - nejjednodušší síť na bázi USB

PC2PC - nejjednodušší síť na bázi USB

Pokud chcete propojit dva počítače, jistě vás nejdříve napadne vytvoření malé lokální sítě nebo dočasné propojení tzv. Lap-link kabelem - ať již sériovým nebo paralelním. Pokud však máte desku podporující technologii PC2PC můžete vše zjednodušit a vytvořit si síť prostým propojením počítačů USB kabelem. Ušetříte tak jak za Laplink kabel, tak za síťové karty - a to už ani nemluvím o tom, že instalaci sítě na tomto základě zvládnete během 5-ti minut a to bez otevíraní skříně...

PC Tuning | 1


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest SSD s kapacitou 1 TB

Srovnávací test robotických vysavačů

Vybíráme nejlepší telefony na trhu

Jak zlepšit zvuk televize